1957 yılında Güneş Sigorta adıyla kurulan şirket, 2020 yılında kamu sigorta şirketleriyle Türkiye Varlık Fonu altında birleşerek Türkiye Sigorta Anonim Şirketi adını aldı.

Türkiye Sigorta Kasko Nedir?

Karayollarında hareket edebilen tüm araçlar için geçerli olan, poliçede belirlenmiş kurallar dahilinde motorlu aracınız ile yapmış olduğunuz kazaların sonucunda ortaya çıkan maddi zararları güvence altına alan sigorta çeşididir.

Türkiye Sigorta Kasko Çeşitleri

Türkiye Sigorta’nın müşterilerine sunduğu dört kasko ürünü mevcut:

- Genişletilmiş Kasko

- Dost Kasko

-       Muafiyetli Kasko

-       Fiat Kasko

Genişletilmiş Kasko: Genişletilmiş Kasko trafikte aracınıza tam koruma sağlamak üzere hazırlanmış bir kasko paketi içerir. Güvence kapsamında; yanma, çalınma, çarpışma, taşınan yük, eskime payı, yanlış akaryakıt dolumu, hasarsızlık koruma gibi günlük hayatta aracınızın başına gelebilecek birçok olumsuz durumu içerir.

Dost Kasko: Ülkemizde yaygın servis ağı ile hizmet veren, hasarınızı doğru onarım metoduyla doğru zamanda onaran, orijinal yedek parça kullanan, kaliteli ve garantili Dost Servis ağında geçerlidir.

Muafiyetli Kasko: Türkiye Sigorta Muafiyetli Kasko ile 2.500 TL üzerindeki hasarlarınızı teminat altına alır. 

Fiat Kasko: TOFAŞ FIAT ya da FIAT marka araçları güvence altına alır.

Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et