Anında Kredi Başvurusu Yapın

En uygun ihtiyaç kredisi

 
 
TL
 
   

Hızlı Kredi Hesaplama ve Başvuru | 10.000 TL 48 Ay Vade

Kredi Adı İhtiyaç Kredisi Aylık Taksit 293 TL Faiz Oranı %1,24 Toplam Maliyet 14.114 TL Devam Et »
Kredi Adı İhtiyaç Kredisi Aylık Taksit 297 TL Faiz Oranı %1,29 Toplam Maliyet 14.295 TL Devam Et »
Kredi Adı Kış Kredisi Aylık Taksit 312 TL Faiz Oranı %1,49 Toplam Maliyet 15.034 TL Devam Et »


1,5 Milyon Mutlu Hesapkurdu Ne Diyor?

 • “Kredi taksitleri ve kart borcumu tek kredide birleştirdim.
  Aylık ödemem yarı yarıya azaldı.”
  Gamze K. / İzmir
 • “Düğünüm için kredi kullandım. Bu yoğun zamanımda
  hayatımı kolaylaştırdığınız için teşekkürler.”
  Damla S. / Trabzon
 • “Şubeye gittiğimde kredim çoktan onaylanmıştı,
  sadece kimliğimi göstererek kullandım. ”
  Songül D./Ankara
 • “Kredi arayışıma en hızlı cevabı siteniz üzerinden aldım.”
  İbrahim Ç. / İstanbul
 • “Şubeye bile gitmeden kredi kullandım.
  Teşekkürler Hesapkurdu!”
  Ahmet Ş. /Kocaeli

Size Nasıl Fayda Sağlıyoruz?

 • Banka banka dolaşmamanız için hepsini size getiriyoruz
 • Üstelik bankalarla pazarlık edip size en uygun genel müdürlük fiyatlarını alıyoruz
 • Krediye ulaşmanın en kolay yolunu sunuyoruz
Bankadan Kredi Alma İhtimalimi Nasıl Yükseltirim?
Kredim Onaylandı mı?

Popüler İhtiyaç Kredisi Hesaplamaları

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç Kredisi Hesaplama

İhtiyaç kredisi, ihtiyaç sebebinize göre farklı vade, tutar ve şartlarla çekebileceğiniz nakit kredi ürünüdür. İhtiyaç kredisi hesaplarken vadeyi 48 aya kadar uzatabilir, bu sayede taksitlerinizi aylık gelirinize göre düzenleyebilirsiniz.

En uygun teklifi seçerken başvuru öncesinde tüm şartları göz önünde bulundurarak hesaplama yapmanız, teklifleri karşılaştırmanız gerekmektedir. Böylelikle tüm ihtiyaç kredisi tekliflerini en doğru şekilde karşılaştırarak kendi ihtiyacınıza en uygun olanını seçmiş olursunuz.

Kendinize uygun şartlarla ihtiyaç kredisi sorgusu ve hesaplamasını üstteki formu kullanarak yapabilirsiniz. Sonraki teklif karşılaştırma sayfasında sizin arayışınıza göre oluşturulan indirimli banka tekliflerini görecek, en doğru şekilde karşılaştırma yapabileceksiniz.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu

BDDK Mayıs 2016 raporunda, açıkta bulunan ihtiyaç kredisi hacmi 158 milyar TL ve açıkta ihtiyaç kredisi bulunan kişi sayısı 18 milyon civarında olarak açıklandı. Ülkemizde bu kadar çok tercih edilen ihtiyaç kredisi ürünü için sayfamızdan kredi hesaplamanızı yaparak başvurunuzda kolayca ilerleyebilirsiniz. Bunun yanında eğer konut sahibi olmak istiyorsanız ve belli bir birikime sahipseniz konut kredisi için de başvuru yapmanız mümkün.

İhtiyacınıza uygun tüketici kredisine başvururken zarar etmemek için çok sayıda bankayı karşılaştırmak ve doğru teklifle ilerlemeniz önemli. Hesapkurdu olarak çok sayıda banka ile çalışan ve herhangi bir banka ile organik bağı olmayan, tüketicinin yanında yer alan bir ekibiz. Bu sayede en hesaplı ihtiyaç kredisi teklifini seçmenizi, hızlı ve güvenli şekilde banka onayınızın işleme alınmasını, borç ödemelerinizde size faydası olacak bilgileri vermeyi ve kredi kullanım sürecinizin takibini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Banka tarafında başvuru sürecinizi tamamlamak için gereken evrakları aşağıda sıraladık:

 • İhtiyaç kredisini kullanacak kişinin nüfus cüzdanı fotokopisi
 • Kişi ücretli çalışan ise son maaş bordrosu veya şirket yetkililerinin imza sirkülerinin yer aldığı maaş yazısı
 • Serbest meslek sahibi ise vergi levhasının kopyası
 • Emekli ise maaş cüzdanı

Her bankanın kredilendirme süreci ve ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında talep edilen evraklar farklılık gösterebilir. İhtiyaç ve konut kredisi başvurusu sırasında kefil istenmesi durumunda başvurunuza kefil olacak kişinin de başvuru evrakları gerekecektir.

İhtiyaç kredisi başvurunuz öncesinde risk raporunuzu inceleyerek kredi notunuzu öğrenmeniz de kredinizin onaylanma ihtimalini önden görmenizi sağlayacaktır. Bu şekilde kredi hesaplamanızı yaparak başvurunuzu en doğru şekilde hazırlayabilirsiniz.

İhtiyaç kredilerinde bilmeniz gereken bir konu da, 2014 Ekim ayından önce kullanılan ve dosya masrafı kapsamına giren giderler için ikametinizin bulunduğu veya işlemin yapıldığı ilçe kaymalıklarında yer alan Tüketici Hakem Heyetlerine ilgili bankandan kredi kullanımına ilişkin almış olduğunuz belge (dekont) ile birlikte iade başvurusunda bulunabileceğinizdir.

En Uygun İhtiyaç Kredisi İçin Doğru Yerdesiniz

Hesapkurdu ile ihtiyacınız olan kredi miktarına göre hesaplamanızı yaptıktan sonra, bankaların size özel en iyi kredi tekliflerini karşılaştırabilirsiniz. İhtiyaç, konut, taşıt kredileri ve bunların dışında birçok bankacılık ürününe başvurarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Tekliflerine ulaşabileceğiniz bankalar arasında Akbank, Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, ING, İş Bankası, Odeabank, TEB, Vakıfbank, Yapı Kredi ve Ziraat Bankası bulunmaktadır.

Ziyaretçilerimizin çoğu; ihtiyaç kredisi, konut kredisi, kredi kartı ve diğer kredi borçlarını tek yerde birleştirmeyi ve uzun vadeye yayarak yapılandırmayı tercih ediyor. Bu sayede aylık taksit yükünü hafifleterek ödemelerini rahatlatıyorlar.

Sitemizde, ihtiyaç kredisi süreciyle ilgili aklınıza takılan sorulara kredi rehberimizdeki makaleleri inceleyerek yanıt bulabilir, hesaplama araçlarını kullanarak bütçenize en uygun şekilde detaylı planlama yapabilirsiniz.

Bankalardan Her Türlü İhtiyacınıza Yönelik Almış Olduğumuz İndirimli Kredi Ürünleri

Bankaların İhtiyaç Kredisi Sayfaları

ICBC Turkey İhtiyaç Kredisi
Finansbank İhtiyaç Kredisi
Akbank İhtiyaç Kredisi
DenizBank İhtiyaç Kredisi
Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi
İş Bankası İhtiyaç Kredisi
TEB İhtiyaç Kredisi
Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi
BankPozitif İhtiyaç Kredisi
Halkbank İhtiyaç Kredisi
ING Bank İhtiyaç Kredisi
Vakıfbank İhtiyaç Kredisi
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi
Odeabank İhtiyaç Kredisi
Burgan Bank İhtiyaç Kredisi
Enpara İhtiyaç Kredisi
Minimum Tutar Maximum Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maliyet Oranı Max.Yıllık Maliyet Oranı
500 TL 500.000 TL 3-48 Ay %17,88 %21,72
İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %21,72 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir.
Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 48 ay vade ve 15.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 4.027,86 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 188 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 14.077,86 ₺'dir.