Borç Kapatma Kredisi
 
TL
 
   

Sizin için Seçtiğimiz Borç Kapatma Kredisi Kampanyaları | 10.000 TL 24 Ay Vade

Kredi Adı Borç Kapatma Kredisi Aylık Taksit 532 TL Faiz Oranı %1,71 Toplam Maliyet 12.814 TL Devam Et »
Kredi Adı Borç Kapatma Kredisi Aylık Taksit 502 TL Faiz Oranı %1,29 Toplam Maliyet 12.099 TL Devam Et »
İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %21,96 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.936,97 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 12.986,97 ₺'dir.

Borç Kapatma Kredisi, finansman ürünleri kullanan tüketicilerin, kullandıkları üründen kaynaklanan borçlarını tek bir kredi altında yapılandırarak eşit taksitlerle geri ödemelerini sağlayan ihtiyaç kredisi çeşididir. Bu kredinin bir başka adı da borç transferi kredisidir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Şekerbank: Şekerbank borç kapatma kredisi ile maksimum 100.000 TL kredi alabilir 3-36 ay vadelerde ödeme planınızı oluşturabilirsiniz.

Finansbank: Gerekli koşulları sağlamanız durumunda kredi ve kredi kartı borçlarınızı, esnek ödeme seçenekleriyle ve 36 aya kadar taksitlerle ödemeniz mümkün.

Vakıfbank: Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi ile 18 aya varan vadelerde 20.000 TL’ye kadar kredi kartı borçlarınızı taksitlendirmeniz mümkün.

Odeabank: 36 aya varan vadelerde büyük küçük tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı Odeabank borç transferi kredisi ile taksitlendirebilirsiniz.

Akbank: Akbank taksitli borç transferi ürünü ile Axessliler diğer bankalarda bulunan kredi kartı borçlarını Axess’e aktararak 9 aya kadar taksitlendirme yapıp ödeyebiliyor. Bu işlem için minimum 200 TL maksimum 20.000 TL limit mevcuttur.

Borç Kapatma Kredisi Hesaplama

Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması ve kredi alımlarının artışı beraberinde ödenemeyen borçları da getirmiştir. Borç kapatma kredisindeki amaç, bu tarz borçlarınızı birden fazla bankadan tek bir bankaya transfer ederek ödemelerinizi tek bir yere toplamaktır.

İhtiyaç kredisi kapsamında yer alan bu kredi tipinde de maksimum vade 36 aydır. Borç Transferi kredisi ile ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir yerde toplamanız mümkündür. Borç Transferi ile transfer edilemeyecek ürünler ise; konut kredisi ve ek hesap borçlarınızdır.

Bütçenizi zorlamayan faiz oranları ve indirimli dosya masrafları gibi avantajlardan yararlanmak için size en uygun 2016 Borç Kapatma Kredisi ürünlerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların kampanyalı ürünlerini karşılaştırarak istediğiniz ürünü kolayca bulmanız da mümkün.

Borç Kapatma Kredisi Başvurusu

Bütçenizi zorlamayan faiz oranları ve indirimli dosya masrafları gibi avantajlardan yararlanmak için size en uygun 2016 Borç Kapatma Kredisinin hangisi olduğunu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların kampanyalı ürünlerini karşılaştırarak istediğiniz ürünü kolayca bulmanız da mümkün.

Sayfamızdan borç transferi kredisi ile ilgili örnek kredi hesaplama tablolarını inceleyebilir, tüm banka kampanyalarını oturduğunuz yerden karşılaştırdıktan sonra kredi başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Bankalardan Her Türlü İhtiyacınıza Yönelik Almış Olduğumuz İndirimli Kredi Ürünleri