Tatil Kredisi Başvurusu

Kredi tutarını ve vadeni seç, hemen karşılaştır

TL

Tatil Kredisi 2018

  • En Uygun Tatil Kredisini Hesapla
  • Tüm Bankalar Tatil Kredisi Kampanyalarını Karşılaştır!
  • Anında Tatil Kredisi Başvurusu Yap
  • Kredini Hesapkurdu'na Özel İndirimli Oranlarla Kullan

En Uygun Tatil Kredisi Hesaplama ve Başvuru
10.000 TL 48 Ay Vade

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit
QNB Finansbank %1,65’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç krediniz QNB Finansbank'ta %1,65 325 TL
İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası, %1,59'dan başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vadeler ile avantajlı kredi kullanma fırsatı sunuyor. %1,59 320 TL
CEPTETEB Avantajlı faiz oranlarına sahip, dosya masrafsız; hızlı, kolay CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvur, kredin ayağına gelsin. %1,85 341 TL
Burgan Bank 48 ay vadeye kadar %1,79'dan başlayan faiz oranları ile. %1,88 343 TL
ING Bank Kredi skorunuza göre ING ihtiyaç kredinizi %1,94’ten başlayan faiz oranlarıyla kullanın! Faiz KKB skorunuza göre değişmektedir. %1,94 348 TL
Akbank Akbank müşterilerine özel Direkt Kredi. Akbank müşterisiysen başvur, kredin anında hesabına geçsin! %1,99 352 TL
Garanti Bankası Garanti Bankası maaş müşterisi iseniz dilediğiniz tutarda krediyi, şubeye gitmenize gerek kalmadan anında internetten kullanabilirsiniz %1,99 352 TL

Tatil Kredisi Veren Bankalar

2016 yılına ait güncel tatil kredisi kampanyaları aşağıdaki gibidir;

  • Yapı Kredi: Yurt içi veya yurt dışı seyahatleriniz için her türlü harcamalarınızı Yapı Kredi’den tatil kredisi kullanarak yapabilirsiniz.
  • Vakıfbank: Vakıfbank veya diğer banka kredi kartları ile tek çekim veya taksitli olarak yaptığınız Jolly Tur Tatil ödemelerinizi 30 gün içerisinde Jolly Tur Tatil Kredisi ile taksitlendirmeniz mümkün.
  • Akbank: Akbank’ın yaza özel Tatil Kredisi ile kredi ödemenizi 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz.
  • ING: ING Tatil Kredi'sine başvurduğunuz takdirde geziloji.net üzerinden yapacağınız rezervasyonlarınızda %15 indirim ve bir gece ek konaklama kazanabilirsiniz.
  • Fibabanka: Fibabanka tatil kredisine başvurduğunuz takdirde 3.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar uygun faiz oranlı tatil kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Tatil Kredisi Hesaplama

Tatil kredisi, bankaların özellikle yaz aylarında düzenledikleri kampanyalı bir kredi türüdür. Bu kredi türünde de diğer ihtiyaç kredisi türlerinde olduğu gibi en fazla 36 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Tatil kredisinin en büyük avantajı çoğu banka tarafından taksit erteleme imkânı sunuluyor olmasıdır. Kampanyalı kredi ürünü olduğu için masrafları ve sigortaları standart olarak sunulmaktadır. Tatil kredilerinde bankalar, acenteler ve tatil siteleri ile çeşitli anlaşmalar yaparak kampanyalar düzenleyebilirler. Bütçenizi zorlamayan faiz oranları ve indirimli dosya masrafları gibi avantajlardan yararlanmak için size en uygun 2016 Tatil Kredisi ürünlerini sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların kampanyalı ürünlerini karşılaştırarak istediğiniz ürünü kolayca bulmanız da mümkün.

Tatil Kredisi Başvurusu

Bütçenizi zorlamayan faiz oranları ve indirimli dosya masrafları gibi avantajlardan yararlanmak için size en uygun 2016 Tatil Kredisinin hangisi olduğunu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların kampanyalı ürünlerini karşılaştırarak istediğiniz ürünü kolayca bulmanız da mümkün. Sayfamızdan tatil kredisi ile ilgili örnek kredi hesaplama tablolarını inceleyebilir, tüm banka kampanyalarını oturduğunuz yerden karşılaştırdıktan sonra kredi başvurunuzu hızlıca tamamlayabilirsiniz.

Tüketici Kredileri ve Bireysel Krediler

Kredi Maliyet Tablosu

Minimum Tutar Maximum Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maliyet Oranı Max.Yıllık Maliyet Oranı
500 TL 500.000 TL 3-48 Ay %23,28 %29,88
İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %23,28 ile %29,88 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir.
Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 0 ay vade ve 0 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 3.915,99 ₺, yıllık maliyet oranı %23,28, toplam sigorta masrafı 150 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 13.967,99 ₺'dir.