Türkiye Kalkınma Bankası ve Japonya’nın en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Nippon Fire & Marine ortaklığı ile 25 milyar TL sermaye konularak, 1 Mayıs 1991 yılında ana faaliyetlerini gerçekleştirmeye başlamıştır.

Türk Nippon Trafik Sigortası Nedir?

Trafik sigortası 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu kapsamında yapılması zorunlu olan bir sigorta türüdür. Bu sigorta sayesinde başınıza gelebilecek herhangi bir kaza durumunda üçüncü kişilere gelebilecek zararlara karşı güvence altına alınmış olursunuz.

Türk Nippon Sigorta’nın bu kapsamda hazırlamış olduğu Kapsamlı Trafik Sigortası ürünü bulunmaktadır. Kapsamlı Trafik Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası’nın gereklerini yerine getirmenin yanında, belirli limitler dahilinde Kaskonun size sunduğu bazı ek teminatları da kapsamaktadır.

Bu sigorta Türkiye sınırları içinde geçerli olmakla birlikte Türk Nippon Sigorta'dan alacağınız trafik sigortası ile sizin ve hasar verdiğiniz aracın çekici masrafları 250 TL limit ile karşılanmaktadır.


Trafik Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et