Ray Sigorta, Türk Hava Yolları, Denizcilik işletmeleri, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), Devlet Demiryolları girişimleri ile 1958 yılında ülkemizde kurulmuştur.

Ray Kasko Sigortası Nedir?

Sigortalının iradesi dışında gerçekleşen trafik kazaları sonucunda üçüncü kişilere verebileceğiniz maddi ve bedeni zararları güvence altına alan sigortalardır. 

Ray Kasko Sigortası Çeşitleri

Ray Sigorta’nın üç farklı sigorta poliçesi bulunmaktadır.

  • Genişletilmiş Kasko: Tüm özel araç sahibi müşterilerinin faydalanabileceği geniş kapsamlı bir kasko paketidir. Sigortalı aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz araçlar ile çarpışması sonucunda ortaya çıkacak olan hasarları teminat altına almaktadır. Sigortalı aracın mülkiyet haklarında bir değişim olursa poliçe iptal edilip kalan sürenin primi sigortalıya iade edilir.
  • Prenses Kasko: Kadın sürücülere özel olarak düşünülerek hazırlanmış ilk kasko paketidir. Hasar olduğu anda sigortalı aracı bulunduğu yerden alarak, onarımını tamamlayıp sigortalıya teslim etmektedir.
  • 2. Şans Kasko: Kullanılmaz hale gelmiş olan ve onarımı yapılmış olan 0-5 yaş ve altında araçlarınız için kullanabileceğiniz sigortalardır. Sigortalıya geniş teminatlar sunan 2. Şans Kasko sigortası ile çarpma, hırsızlık, sel ve su basması gibi bir çok riske karşı sizi güvence altına almaktadır.


Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et