Quick Sigorta A.Ş., bir Maher Holding A.Ş. iştiraki olup 50 Milyon TL sermaye ile kurulmuş, sermayesinin tamamı ödenmiş %100 yerli bir şirkettir.

Quick Sigorta Kasko Sigortası Nedir?

Kasko sigortası, motorlu kara taşıtları ile yapacağınız, ani ve beklenmedik bir kaza (çarpma, yanma, çalınma, kötü niyetli hareketler) sonucu oluşacak olan maddi zararları, poliçede belirlenmiş olan miktarda güvence altına alan sigorta çeşididir.

Quick Sigorta’da peşin hasarsızlık indirimi ile Genişletilmiş Kasko Poliçesi yaptırdığınız takdirde %20'ye kadar düşük fiyat alma şansına sahip olursunuz.

Kasko ürün çeşitleri sunmuş olduğu teminatların kapsamına göre iki farklı kategoriye ayrılmıştır.

Dar Kasko: Kasko Sigortası içinde ihtiyari mali mesuliyet, ferdi kaza ve hukuksal koruma teminatlarını barındıran bir paket poliçedir.

Geniş Kasko: Geniş kasko aracınızı ve sizi koruyan kapsamlı bir sigortadır. Bu kasko türünden yararlanırken 7/24 destek hattından ve asistans hizmetlerden yararlanma imkânı elde edersiniz.

Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et