Kuveyt Türk bankasının sigorta sektörüne yönelmesi ile 2008 yılında kurulan Haliç Sigorta’nın hisselerini satın almıştır.

Neova Sigorta Zorunlu Trafik Sigortası Nedir?

Neova Sigorta ile yaptıracağınız zorunlu Trafik Sigortasında sigortacı, poliçede tanımlanmış olan motorlu aracın işletilmesi sırasında bir kimseye herhangi bir şekilde zarar verdiği takdirde Karayolları Trafik Kanuna göre işletene düşen hukuki sorumluluk zorunlu sigorta limitlerince temin edilir.

Neova trafik sigortası, yolcu taşıyan ve sigorta sözleşmesinde kayıtlı bulunan yolcuların, sürücülerin ve yardımcıların taşımacılık hizmetinin başlangıcından bitimine kadar maruz kalacakları her türlü kazaların sonuçlarına karşı da teminat vermektedir. Her bir motorlu kara taşıtı için ayrı poliçe düzenleyen Neova Sigorta, kişiye özel avantajlara da sahiptir. Neova trafik sigortası başvuru işlemlerini online ya da sigorta acentelerine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Trafik Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et