Amerika merkezli sigorta şirketi, Liberty Mutual Insurance Grubu 1912 yılında kurulmuştur.

Liberty Trafik Sigortası Nedir?

Karayollarında kullanılabilen aracınız ile yapacağınız kazalar sonucunda üçüncü kişilere vereceğiniz maddi veya bedeni zararlara karşı oluşacak hukuki sorumluluğu, poliçede belirlenmiş olan teminatlar dâhilinde güvence altına almaktadır.

Liberty Trafik Sigortası Çeşitleri

Trafik sigortasından yararlanmak isteyen müşterilerine özel olarak geliştirmiş olduğu üç farklı ürün bulunmaktadır. Bu ürünler;

  • Liberty Trafik: Trafik sigortası yani diğer bir adıyla Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk sigortası kapsamında bulunan zorunlu teminatları kapsamaktadır. Karayollarında motorlu aracınızın işletilmesi sırasında yapılan kazalar sonucunda üçüncü kişilere verilecek zararları teminat altına almaktadır.
  • Avantajlı Trafik: Trafik sigortası teminatlarına ek olarak ihtiyari mali sorumluluk ve ferdi kaza ve yol yardım hizmetlerini de poliçeye eklemektedir.
  • Trafik + : Trafik sigortası ve trafik sigortasına ek olarak Liberty yardım teminatını tek bir poliçede birleştirerek müşterilerine sunmaktadır.

.


Trafik Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et