Amerika merkezli sigorta şirketi, Liberty Mutual Insurance Grubu 1912 yılında kurulmuştur.

Liberty Kasko Sigortası Nedir?

Poliçede belirlenmiş olan karayolunda kullanılabilen motorlu veya motorsuz aracın, diğer araçlarla çarpışması durumunda ortaya çıkacak maddi ve bedeni zararlara karşı sigortalıyı teminat alan sigorta çeşididir. 

Liberty Kasko Sigortası Çeşitleri

Beş farklı kasko paketi bulunmaktadır.

  • Liberty Kasko: Poliçede belirlenmiş olan kasko sigortası teminatlarına ek olarak, ihtiyari mali sorumluluk, ferdi kaza ve yol yardım hizmetleri de sunmaktadır.
  • Liberty Kasko Muafiyetli: Otomobil, arazi taşıtı ve kamyonet sahibi özel/tüzel tüm müşteriler için düzenlenmiş olup Liberty Genişletilmiş Kasko ürününde geçerli olan tüm teminatları içermektedir. 
  • Liberty Kasko Avantajlı: Otomobil, arazi taşıtı ve kamyonet sahibi müşterileri için düzenlenmiş olup kaza sonucu oluşacak olan hasar durumlarında anlaşmalı özel servislerde hasar onarımı yaptırmaktadır.
  • TrafiKasko: Hem kasko hem de trafik sigortasını tek bir poliçe ile birleştirebilir, ihtiyari mali sorumluluk sigortası, ferdi kaza ve yol yardım teminatlarına ek olarak kasko sigortasına ait tüm teminatları da teminat altına almaktadır. 
  • KaskoCan: Otomobil ve kamyonet kullanım tarzına benzer araçlar için düzenlenmiş olan KaskoCan paketi ile kasko, ihtiyari mali mesuliyet, ferdi kaza ve yol yardım teminatlarına ek olarak poliçede belirlemiş olduğunuz aracın güvence altına alınmasına ek olarak araç dışında da sigortalının uğrayabileceği kazaları teminat altına almaktadır.


Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et