Işık Sigorta, 1996 yılında 200.000 TL ödenmiş sermaye ile İstanbul’da kurulmuştur.

Işık Sigorta Kasko Sigortası Nedir?

Kasko Sigortası, poliçede belirlenen motorlu kara taşıtınız ile sigortalının kendi iradesi dışında gerçekleşen kazalarda oluşacak maddi zararları teminat altına alan bir sigorta çeşididir.

Kasko sigortasının trafik sigortasından farkı, herhangi bir kaza sonucunda oluşacak hasarlara karşı sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasıdır.

Işık Sigorta’nın sigorta kapsamında müşterilerine sunduğu 4 ayrı servis seçeneği bulunan kasko ürünü bulunmaktadır;

1. Tüm Servisler: Sigortalı, herhangi bir hasar durumunda aracın onarımını yetkili ve özel (anlaşmalı veya anlaşmasız) tüm servislerde yaptırabilir.

2. Yetkili Anlaşmalı Servisler: Sigortalı, herhangi bir hasar durumunda aracın onarımını yetkili anlaşmalı servislerde yaptırabilir.

3. Özel Servisler (Orijinal Parça) : Sigortalı, herhangi bir hasar durumunda aracın onarımını anlaşmalı veya anlaşmasız tüm özel servislerde yaptırabilir.

4. Özel Servisler (Eşdeğer Parça) : Sigortalı, herhangi bir hasar durumunda aracın onarımını anlaşmalı veya anlaşmasız tüm özel servislerde yaptırabilir.


Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et