İnternet Sağlayıcıları İletişim Bilgileri

Güncelleme: 19.09.2023
Yayımlama: 15.09.2023
Paylaş
İçindekiler
 • Türk Telekom: Türkiye'nin en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Türk Telekom, DSL, fiber optik ve VDSL bağlantıları gibi farklı İnternet hizmetleri sunmaktadır.
 • Turkcell Superonline: Turkcell Superonline, fiber optik İnternet hizmetleri sunan önemli bir İnternet sağlayıcısıdır. Yüksek hızlı bağlantılar ve geniş kapsama alanları ile tanınır.
 • TTNET (Türk Telekom Grubu): TTNET, Türk Telekom'un İnternet hizmetlerini sunan bir iştiraki olarak DSL ve fiber optik İnternet bağlantıları sağlar.
 • Vodafone Net: Vodafone Net, mobil operatör Vodafone'un İnternet hizmetlerini sunar. Genellikle kablolu ve kablosuz İnternet seçenekleri sunarlar.
 • Türksat Kablo TV: Türksat Kablo TV, kablo İnternet ve televizyon hizmetlerini bir arada sunan bir İnternet sağlayıcısıdır.

Türkiye'de İnternet sağlayıcıları ve hizmetleri hızla gelişiyor, bu nedenle güncel bilgilere ve en son tekliflere erişmek için her zaman bu sağlayıcıların resmi web sitelerini kontrol etmek önemlidir. Ayrıca bölgesel ve yerel İnternet sağlayıcılarının da bulunduğunu unutmayın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri

Türk Telekom müşteri hizmetleri ile aşağıdaki işlemler yapılabilir:

 • Abonelik işlemleri
 • Arıza bildirimi
 • Ev telefonu başvurusu
 • Ev telefonu devir başvurusu

Türk Telekom İletişim Bilgileri

Türk Telekom müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 1 444'dır. 

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 

Turkcell Superonline müşteri hizmetlerine her türlü soru, öneri, şikayet ya da memnuniyetinizi iletebilirsiniz. 

Turkcell Superonline İletişim Bilgileri

Turkcell Superonline bireysel müşteri hizmetleri iletişim numarası 0532 532 00 00​ ve kurumsal müşteriler için iletişim numarası ise 0850 222 1 ​​​222'dır.

Vodafone Net Müşteri Hizmetleri

İşte Vodafone Net müşteri hizmetleri aracılığıyla alabileceğiniz bazı hizmetler:

 • Abonelik Bilgileri ve Fatura İşlemleri: Müşteri hizmetleri, abonelik bilgilerinizi sorgulamanıza, fatura detaylarınızı öğrenmenize ve fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.
 • Teknik Destek: İnternet bağlantısıyla ilgili sorunlarınızı bildirebilir ve teknik destek taleplerinizi iletebilirsiniz. Teknik sorunların çözümü için yardımcı olabilirler.
 • Kampanya Bilgileri: Mevcut kampanyalar hakkında bilgi alabilir ve size en uygun İnternet paketini seçmenize yardımcı olabilirler.
 • Hız Yükseltme veya Düşürme: İnternet hızınızı artırmak veya düşürmek gibi hizmet değişikliklerini müşteri hizmetleri aracılığıyla düzenleyebilirsiniz.
 • Arıza Bildirimi: İnternet bağlantınızda yaşadığınız arızaları bildirebilir ve teknik ekibin gelmesini talep edebilirsiniz.
 • Modem Kurulumu ve Ayarları: Modem kurulumu veya ayarlarınızla ilgili yardım alabilirsiniz.
 • İnternet Güvenliği: İnternet güvenliği konularında tavsiyeler alabilir ve güvenlik hizmetlerini etkinleştirebilirsiniz.
 • Müşteri Hizmetleri Şikayetleri: Herhangi bir şikayetiniz veya memnuniyetsizliğiniz varsa bunu müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Vodafone Net İletişim Bilgileri

Vodafone Net iletişim numarası Vodafone hat sahipleri için 542, diğer operatörler ve sabit hatlar için ise 0 (542) 542 00 00'dır.

Kablonet Müşteri Hizmetleri 

Kablonet müşteri hizmetlerini arıza bildirimi, teknik destek, abonelik ve fatura işlemleri ve kampanyalar için arayabilirsiniz. 

Kablonet İletişim Bilgileri

Kablonet iletişim numarası 0 850 804 0126'dır. 

“Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com‘a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orijinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür.”

Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Yazara Soru Sor
Hesapkurdu Yorumlar

Yorumlar (0)

Çıkış
Gönder
Hesapkurdu logo

Copyright © 2023 BHL Turkey Teknoloji A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.
Sigorta aracısı Koalay.com, Hesapkurdu.com iştirakidir.
Merdivenköy Mah. Bora Sok. Nidakule
Göztepe Blok No:1-3 İç Kap No:58/61
Kadıköy/İSTANBUL
MERSİS Numarası: 0577050290800014
0(216) 570 0707 bilgi@hesapkurdu.com

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz

FacebookMediumTwitter InstagramLinkedInYoutube

Hesapkurdu.com anlaşmalı olduğu bankalarla “Destek Hizmet Kuruluşu” olarak çalışmaktadır. Sunulan destek hizmeti BDDK’nın 05.11.2011 tarihli yönetmeliğine göre denetlenmektedir.