Groupama Sigorta, Başak Sigorta adı ile 1959 yılında T.C. Ziraat Bankası önderliğinde ülkemizde faaliyet göstermeye başladı.

Groupama Sigorta Trafik Sigortası Nedir?

Groupama Sigorta Trafik Sigortası, aracınızın üçüncü şahıslara verebileceği her türlü maddi ya da bedeni zararlarda sorumluluklarınızı poliçede belirtilmiş olan teminat limitleriniz sınırında güvence altına almaktadır. Aracınızın trafikte herhangi bir şekilde sorumlu olduğu kazalarda tazminatlar "Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası" genel şartları ile karşılanmaktadır.

Trafiğe çıkabilmeniz için zorunlu olan trafik sigortası yaptırırken Groupama Sigortayı seçerek sizin için oldukça avantajlı ve size özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Siz de farklı teminatlarda trafik sigortası fiyat seçeneklerini öğrenmek istiyorsanız Groupama Sigortanın size en yakın acentesini tercih edebilir ya da Müşteri Hizmetleri olan 0850 250 50 50 no'lu telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Trafik sigortası yaptırarak aracınızın karıştığı kazalarda üçüncü kişilere gelebilecek zararlara karşı sigortalıyı güvence altına almış olursunuz. Bu sigorta 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre yapılması zorunlu olan sigortalar kapsamındadır. Ticari amaçlı yolcu taşıdığınız takdirde yolcuların uğrayacağı zararlar da teminat kapsamına alınmıştır.

Groupama Sigorta’dan trafik sigortası yaptırarak karşılaşacağınız kazalara karşı önleminizi alabilirsiniz.


Trafik Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et