Tadilat Kredisi Başvurusu

Kredi tutarını ve vadeni seç, hemen karşılaştır

TL

Tadilat Kredisi 2018

 • En Uygun Tadilat Kredisini Hesapla
 • Tüm Bankalar Tadilat Kredisi Kampanyalarını Karşılaştır!
 • Anında Tadilat Kredisi Başvurusu Yap
 • Kredini Hesapkurdu'na Özel İndirimli Oranlarla Kullan

En Uygun Tadilat Kredisi Hesaplama ve Başvuru
10.000 TL 48 Ay Vade

Banka Kredileri Faiz Oranı Aylık Taksit
İş Bankası Ocak Ayı ihtiyaç kredisi kampanyası, %1,41 faiz oranı ve 48 aya varan vadeler ile avantajlı kredi kullanma fırsatı sunuyor. %1,47 311 TL
Burgan Bank 48 ay vadeye kadar %1,39'dan başlayan faiz oranları ile. %1,55 317 TL
CEPTETEB Avantajlı faiz oranlarına sahip, dosya masrafsız; hızlı, kolay CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’ne hemen başvur, kredin ayağına gelsin. %1,54 316 TL
Akbank Akbank müşterilerine özel Direkt Kredi. Akbank müşterisiysen başvur, kredin anında hesabına geçsin! %1,59 320 TL
ING Bank Kredi skorunuza göre ING ihtiyaç kredinizi %1,49’dan başlayan faiz oranlarıyla kullanın! Faiz KKB skorunuza göre değişmektedir. %1,49 312 TL

Bankaların 2017 Tadilat Kredisi Kampanyaları

Bankalar ihtiyaç kredisi ürünlerini kategorize ederek, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda daha kapsamlı bir hale getiriyorlar. Bu kapsamda hazırlanan güncel tadilat kredisi kampanyaları aşağıdaki gibidir;

Akbank: Akbank tadilat kredisini 25 bin TL’ye kadar maksimum 48 ay vade ve % 1.29 faiz oranı almanız mümkün. Ayrıca kredi için hayat sigortası yapılmaktadır.

Ziraat Bankası: Ekspertiz raporunun %75’ine kadar tadilat kredisi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda kredi devam ettiği süre boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır

Odeabank: Odeabank tadilat kredisi ile 120 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanarak, uygun ödeme koşulları ile evinizin tadilat masraflarını karşılayabilirsiniz.

Bankasya: 12 aya varan vade seçeneği ile Bankasya tadilat kredisini sadece bir kefil göstererek başvurunuzu Bankasya şubelerinden, internet ve mobil şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Tadilat Kredisi Hesaplama

Tadilat kredisi diğer bir adıyla konut yenileme kredisi, evinizde yapacağınız tadilat, yenileme ve dekorasyon ihtiyaçları için oluşacak masrafları karşılamaya yönelik kullanılan ihtiyaç kredisi ürünüdür.

Bankaların ihtiyaç kredisi kapsamında 48 aya varan vadelerle sunduğu tadilat kredisinde bazı bankalar çeşitli kampanyalar düzenleyerek 120 aya varan vade imkanı sunmakta. Yani, aylık gelirinize göre ödeme planınızı uzun vadeye yayarak düzenlemeniz mümkün.

Tadilat Kredisi Başvurusu

Evinde tadilat veya yenileme ihtiyacı olan bireylerin nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bankaların oluşturduğu kredi ürünlerinin tamamını Hesapkurdu sayfamızdan bulabilirsiniz. Tadilat kredisi başvurusu yapmak için aşağıdaki belgeleri tamamlamanız gerekmektedir;

  -Nüfus cüzdanı,
  -Gelir durumunu gösteren belge,
 • Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işyerince onaylı belge
 • Vakıfbank: Vakıfbank Evlilik Kredisi ürününde 20.000 TL’ye kadar krediyi 18 aya kadar vadelerde almanız mümkün. Ayrıca kampanya kapsamında başvurulardan kefil istenmiyor.
 • Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası
 • Diğer bankalar: Evlilik Kredisi Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Finansbank, İş Bankası gibi birçok bankada dönemsel olarak kampanyalı ürün olarak sunulmakta.
 • Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi
 • Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
 • Emekliler: Hesap cüzdanı
  Harcamanın tamamı tutarında fatura veya alışverişi tevsik eden belge veya proforma fatura veya makbuz (İpotek karşılığı kullanılacak ise ipotek alınacak gayrimenkulün tapusu)

Tüketici Kredileri ve Bireysel Krediler

Kredi Maliyet Tablosu

Minimum Tutar Maximum Tutar Vade Süresi Min. Yıllık Maliyet Oranı Max.Yıllık Maliyet Oranı
500 TL 500.000 TL 3-48 Ay %21,48 %23,16
İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %21,48 ile %23,16 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir.
Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 48 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 3.594,09 ₺, yıllık maliyet oranı %21,48, toplam sigorta masrafı 150 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 13.646,09 ₺'dir.