Ray Sigorta

Ray Sigorta, Türk Hava Yolları, Denizcilik işletmeleri, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), Devlet Demiryolları girişimleri ile 1958 yılında ülkemizde kurulmuştur.

Ray Sigorta Ürünleri

Ray Sigorta, kendinizi güvence altında hissetmenize yardımcı olurken, ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış sigorta paketleri ile sektöründe her zaman en iyi olma amacı ile sizin ve piyasanın taleplerine cevap veriyor.

Ray Sigorta Trafik Sigortası

Karayollarında kullanılabilen, poliçede belirtilmiş olan motorlu veya motorsuz aracınız ile yapmış olduğunuz kazaların hasarlarını karşılamakla birlikte, aracınızda bulunan kişilerin vefat etmesi, bedensel ve maddi zararlarını da poliçede belirlenen limitler dâhilinde karşılayan, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre araç sahiplerinin yaptırmak zorunda oldukları sigorta çeşididir.

Ray Sigorta Kasko Sigortası

Karayollarında kullanılabilen motorlu veya motorsuz aracınız ile dururken ya da hareket halinde iken sigortalının iradesi dışında yapılan kazalar sonucunda oluşacak hasarları teminat altına alan sigorta türüdür.

Ray Sigorta Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığınız güvenceye ek olarak alabileceğiniz, sigorta süresi boyunca sigorta yaptıran kişinin bir kaza veya hastalık sonucu ortaya çıkacak olan tedavi masraflarını ödemeniz size finansal destek sağlayan sigorta türüdür.

Ray Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtdışı tatilleriniz veya seyahatleriniz sırasında karşı karşıya kalabileceğiniz acil sağlık problemleriniz için sigortalıya finansal destek sağlayan sigortadır.

Ray Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sigorta süresince karşılaşabileceğiniz, sigortalının iradesi dışında gerçekleşecek ani ve harici kaza sonucunda vefat etmesi, daimi sakatlık durumlarında sigortalıyı ve sevdiklerinin hayatlarını rahatça sürdürmelerine yardımcı olacak sigorta çeşididir.

Ray Sigorta Dask

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından teminat altına alınan, deprem ve depremin neden olduğu maddi zararları poliçede belirtilmiş limitler dahilinde teminat altına alan sigorta çeşididir.

Ray Sigorta Hakkında

Ray Sigorta, Türk Hava Yolları, Denizcilik işletmeleri, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), Devlet Demiryolları girişimleri ile 1958 yılında ülkemizde kurulmuştur. Doğan Holding tarafından 1992 yılında özelleştirildikten sonra hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başladı. Ray Sigorta’nın hisselerinin %75’İ VIG’nin iştiraki olan TBIH Financial Services Group’a devredildi. 2011 yılı itibari ile Ray Sigorta’nın hisselerinin %82’si VIG, %10’u Doğan Gruba ve %6 hissesi 4.000’den fazla kişiye aittir.

Ray Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi : Haydar Aliyev Cad. No:28 Tarabya 34457 Sarıyer – İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 4 729

Mevcut Trafik ve Kasko Sigortanızı Sorgulayın


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta
Aksigorta
Allianz Sigorta
Avivasa Hayat Emeklilik
Axa Sigorta
Ergo Sigorta
Eureko Sigorta
Generali Sigorta
Groupama Sigorta
Güneş Sigorta
HDI Sigorta
Işık Sigorta
Liberty Sigorta
Mapfre Sigorta
Neova Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Koru Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Zurich Sigorta
Acıbadem Sigorta
Demir Hayat Sigorta
Aegon Hayat Emeklilik
Allianz Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik
Axa Hayat Emeklilik
Cigna Finans Hayat Emeklilik
NN Hayat Emeklilik
MetLife Hayat Emeklilik
Vakıf Emeklilik
Unico Sigorta
Quick Sigorta