Ray Sigorta Nedir?

Ray Sigorta, Türk Hava Yolları, Denizcilik işletmeleri, Posta ve Telgraf Teşkilatı (PTT), Devlet Demiryolları girişimleri ile 1958 yılında ülkemizde kurulmuştur. Doğan Holding tarafından 1992 yılında özelleştirildikten sonra hisseleri İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmeye başladı. Ray Sigorta’nın hisselerinin %75’İ VIG’nin iştiraki olan TBIH Financial Services Group’a devredildi. 2011 yılı itibari ile Ray Sigorta’nın hisselerinin %82’si VIG, ’u Doğan Gruba ve %6 hissesi 4.000’den fazla kişiye aittir.

Ray Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 47 29

Genel Müdürlük Adres: Haydar Aliyev Cad. No:28 Tarabya 34457 Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0 212 363 25 00

Ray Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Ray Sigorta, ülke çapında bulunan çok sayıda anlaşmalı servis ağı ile yaygın bir hizmet vermektedir.

Ray Sigorta Anlaşmalı Servisler

Ray Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Ray sağlık sigortası yaptıranlar, ülke çapında bulunan geniş sağlık kurumu ağından faydalanabilmektedir.

Ray Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Herhangi bir kaza sonrası aracınızda hasar oluşması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi işlemlerini tamamlayıp hasar dosyanızın açılması için sigorta şirketinize iletmeniz gerekmektedir.

Ray hasar dosyanızı online olarak sorgulayarak, dosyanızın hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Ray Sigorta Hasar Dosya Sorgula

Ray Sigorta Ürünleri

Ray Sigorta, kendinizi güvence altında hissetmenize yardımcı olurken, ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış sigorta paketleri ile sektöründe her zaman en iyi olma amacı ile sizin ve piyasanın taleplerine cevap veriyor.

Ray Sigorta Trafik Sigortası

Karayollarında kullanılabilen, poliçede belirtilmiş olan motorlu veya motorsuz aracınız ile yapmış olduğunuz kazaların hasarlarını karşılamakla birlikte, aracınızda bulunan kişilerin vefat etmesi, bedensel ve maddi zararlarını da poliçede belirlenen limitler dâhilinde karşılayan, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre araç sahiplerinin yaptırmak zorunda oldukları sigorta çeşididir.

Ray Sigorta Kasko Sigortası

Karayollarında kullanılabilen motorlu veya motorsuz aracınız ile dururken ya da hareket halinde iken sigortalının iradesi dışında yapılan kazalar sonucunda oluşacak hasarları teminat altına alan sigorta türüdür.

Ray Sigorta Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığınız güvenceye ek olarak alabileceğiniz, sigorta süresi boyunca sigorta yaptıran kişinin bir kaza veya hastalık sonucu ortaya çıkacak olan tedavi masraflarını ödemeniz size finansal destek sağlayan sigorta türüdür.

Ray Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtdışı tatilleriniz veya seyahatleriniz sırasında karşı karşıya kalabileceğiniz acil sağlık problemleriniz için sigortalıya finansal destek sağlayan sigortadır.

Ray Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sigorta süresince karşılaşabileceğiniz, sigortalının iradesi dışında gerçekleşecek ani ve harici kaza sonucunda vefat etmesi, daimî sakatlık durumlarında sigortalıyı ve sevdiklerinin hayatlarını rahatça sürdürmelerine yardımcı olacak sigorta çeşididir.

Ray Sigorta Dask

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından teminat altına alınan, deprem ve depremin neden olduğu maddi zararları poliçede belirtilmiş limitler dahilinde teminat altına alan sigorta çeşididir.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et