Genel merkezi Zürih, İsviçre de bulunan Zurich Sigorta Grubu (Zurich) 1872 yılında kurulmuştur.

Zurich Sigorta Ürünleri

Zurich Sigorta 1

Zurich Sigorta, küresel ve yerel pazarlarında hizmet verdiği ürün seçenekleri ile müşterilerinin karşılaşmış oldukları finansal problemleri anlamalarına yardımcı olarak, kişiselleştirilmiş problem çözümleri ile müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Başlıca ürünleri şunlardır:

  • Trafik Sigortası
  • Kasko Sigortası
  • Seyahat Sigortası
  • Dask
  • Ferdi Kaza Sigortası

Zurich Sigorta Trafik Sigortası

Zurich Sigorta, Türkiye sınırları içerisinde karayollarında kullanılan motorlu aracınız ile yapacağınız kazalar sonucunda üçüncü kişilere verebileceğiniz zararları, karayolları motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası genel şartları dâhilinde poliçede yazan kapsam doğrultusunda teminat altına alan sigortadır.

Zurich Sigorta Kasko Sigortası

Zurich Sigorta, kasko sigortasını Benim Arabam Sigorta paketi ile müşterilerine sunmaktadır. Bu sigorta kapsamında, sigortalı aracınız ile yapmış olduğunuz kazalarda ortaya çıkan zararlara karşı sigortalıyı ve tüm yolcuları koruma altına alan sigorta çeşididir.

Zurich Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtdışı tatil veya seyahatleriniz sırasında karşılaşacağınız sağlık problemlerine karşı sağlığınızı güvence altına alan sigorta çeşididir.

Zurich Sigorta Dask

Zorunlu deprem sigortası, Doğal Afetler Sigortalar Kurumunca yapılması zorunlu olan, kanun kapsamında belirtilen meskenlerde meydana gelen deprem ve deprem sonucu oluşan yangın, infilak, tsunami, ve yer kayması gibi risklere karşı binanızı teminat altına alan sigorta türüdür.

Zurich Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Zurich Sigorta, ferdi kaza sigortasını Benim Ailem Sigorta paketi ile müşterilerine sunmaktadır. Bu paket ile beklenmedik ve ani kazalarda ölüm, daimi sakatlık ve bedeni zararlara karşı sigortalıyı ve sigortalının tüm ailesini güvence altına alan paket sigorta çeşididir.

Zurich Sigorta Hakkında

Genel merkezi Zürih, İsviçre de bulunan Zurich Sigorta Grubu (Zurich) 1872 yılında kurulmuştur. Şu anda 170’den fazla ülkede faaliyet gösteren Zurich Sigorta, 55 bin çalışanı ile hayat ve hayat dışı sigorta ürünlerini bireysel ve kurumsal müşterilerine sunmaktadır. Zurich Sigorta 2008 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermektedir.

Zurich Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi : Orjin Plaza Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Cad. No: 27 Kat: 12-13 PK:34398 Sarıyer – İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 0 665

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Işık Sigorta Allianz Hayat Emeklilik
Aksigorta Liberty Sigorta Anadolu Hayat Emeklilik
Allianz Sigorta Mapfre Sigorta Axa Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Neova Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Ray Sigorta NN Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Sompo Japan Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Eureko Sigorta Koru Sigorta Vakıf Emeklilik
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta Unico Sigorta
Groupama Sigorta Acıbadem Sigorta Quick Sigorta
Güneş Sigorta Demir Hayat Sigorta
HDI Sigorta Aegon Hayat Emeklilik