AvivaSA Hayat Emeklilik Nedir?

AvivaSA Sigorta, AK Emeklilik A.Ş.’yi devralmak suretiyle Devlet Bakanlığı’nın onayı ile Aviva Hayat ve Emeklilik A.Ş. ile birleşmiştir. Birleşme işlemi tamamlandıktan sonra 2007 yılından itibaren şirket isim değişikliği yaparak faaliyetlerine AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. unvanı ile devam etmiştir. Türkiye’de Bireysel Emeklilik Sistemi başladıktan sonra halka arz edilen ilk hayat ve emeklilik sigortası şirketi AvivaSA olmuştur. 

AvivaSA Hayat Emeklilik İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 11 11

Genel Müdürlük Adresi: Saray Mahallesi Akçakoca Sokak,No:8 34768 Ümraniye - İstanbul

AvivaSA Hayat Emeklilik Ürünleri

AvivaSA, finansal problemleriniz için hayatınızı kolaylaştıracak çözümleri ile sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alırken, tüm bireysel müşterilerine en kaliteli ve etkin hizmeti sunmak için çalışmaya devam ediyor.

  • Hayat Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • Bireysel Emeklilik Sigortası

AvivaSA Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

Ana teminat olarak sigortalının vefat etme durumunu veren AvivaSA hayat sigortası, sigortalının başına istemediği bir durum gelmesi sonucunda, önceden belirlemiş olduğu poliçesindeki teminatlar doğrultusunda sigortalıyı teminat altına alan sigorta çeşididir. 

AvivaSA Hayat Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası

Poliçe süresi boyunca, sigortalının iradesi dışında gerçekleşen ani ve harici kazalar sonucunda meydana gelecek vefat, daimi sakatlık ve tedavi masraflarının giderilmesi hususlarında sigortalıyı teminat altına alan sigorta türüdür. 

AvivaSA Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası

Kişilerin aktif çalışma dönemleri süresince yapmış oldukları tasarrufları yatırıma dönüştürerek, sigortalıyı emeklilik döneminde sosyal güvenlik sisteminden sağlamış olduğu gelire tamamlayıcı nitelikte ek bir gelir sunarak, sigortalının refah düzeyini arttıran sigorta çeşididir

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et