Axa Sigorta Nedir?

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA Sigorta’nın geçmişi 1916 yılında kurulmuş olan İttihadi Milli Osmanlı Sigorta Şirketi’ne dayanmaktadır.

AXA Grubu'nun 'Finansal Koruma' konusundaki faaliyetleri; sigorta, kişisel koruma, birikim ve gayrimenkul planlama alanlarını kapsamaktadır.

Türkiye’de 81 ilin tümünde 2000'i aşkın acente ve 1900'ün üzerinde banka şubesi ile yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Ülke çapında 1200’ün üzerinde anlaşmalı servis ve tamirhane ile yaygın bir servis ağı bulunmaktadır.

Dünya'nın en saygın finans dergilerinden EUROMONEY, 2009 yılında Axa Sigorta'yı 4 dalda ödülle layık bulmuştur.

Axa Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 250 99 99

Genel Müdürlük Adresi: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı-Beyoğlu/İstanbul

Telefon: 0 212 334 24 24

E-posta: iletisim@axasigorta.com.tr

Axa Anlaşmalı Araç Servisleri

Ülke çapına yayılmış 1.200'ün üzerinde anlaşmalı servis ve tamirhaneler ile yaygın servis hizmeti vermektedir.

Axa Sigorta Anlaşmalı Servisler

Axa Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Axa sağlık sigortası yaptıranlar, ülke çapında bulunan geniş sağlık kurumu ağından faydalanabilmektedir.

Axa Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Axa Hasar Dosya Sorgulama

Herhangi bir kaza sonrası aracınızda hasar oluşması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi işlemlerini tamamlayıp hasar dosyanızın açılması için sigorta şirketinize iletmeniz gerekmektedir.

Axa hasar dosyanızı online olarak sorgulayarak, dosyanızın hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Axa Hasar Dosya Sorgula

Axa Sigorta Ürünleri

AXA Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerini, ortaklarını ve çalışanlarını memnun etmeyi hedeflerken, şirket olarak her zaman en iyi olma amacıyla birçok alanda faaliyetler göstermeye devam ediyor.

Axa Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası, yasalar gereğince yapılması zorunlu olan, başınıza gelebilecek her türlü riske karşı sizi koruyan, AXA müşterilerine özel seçenekler ile sunduğu bir sigorta çeşididir.

Axa Sigorta Sağlık Sigortası

İnsan sağlığının hayattaki en önemli değer olduğunun farkında olarak hareket eden, tedavisi oldukça maliyetli olan hastalıklarınız için sağlığınızı ve bütçenizi düşünen sigorta türüdür.

Axa Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtdışı seyahatleri sırasında karşılaşılan beklenmedik durumlara karşın yaşayacağınız sağlık problemleriniz için maddi destek sağlayan, kendinizi daha güvende hissedebilmek için ihtiyaç duyduğunuz sigortadır.

Axa Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sevdikleriniz veya sizin daha güvenli bir gelecek ve sağlıklı yaşam sürebilmesi için oluşturulmuş, bir kaza sonucu yaşanan vefat veya iş görememe durumlarında sizi güvence altına alan sigortalardır.

Axa Sigorta Dask

587 sayılı Zorunlu Deprem Sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararname’nin ikinci maddesi hükmünce yapılması zorunlu tutulan, bu kararname ile depremin, deprem sonucu yangının, infilakın, yer kaymasının ve maddi zararların olduğu durumları kapsayan sigortalı binaların, DASK tarafından depreme karşı güvence altına alınmasıdır.

Axa Sigorta Kasko Sigortası

AXA Sigorta, Türkiye’de 22 yıllık tecrübe ve deneyim ile etkin bir şekilde çalışarak, başınıza gelebilecek her türlü tehlike karşısında aracınızı ve sizi güvence altına alıyor. Her kişinin farklı istek ve beklentilerine cevap verecek birçok kasko çeşidi de AXA Sigorta’da bulunmaktadır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et