Axa Sigorta

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA Sigorta’nın geçmişi 1916 yılında kurulmuş olan İttihadi Milli Osmanlı Sigorta Şirketi’ne dayanmaktadır.

Axa Sigorta Ürünleri

AXA Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerini, ortaklarını ve çalışanlarını memnun etmeyi hedeflerken, şirket olarak her zaman en iyi olma amacıyla birçok alanda faaliyetler göstermeye devam ediyor.

Axa Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası, yasalar gereğince yapılması zorunlu olan, başınıza gelebilecek her türlü riske karşı sizi koruyan, AXA müşterilerine özel seçenekler ile sunduğu bir sigorta çeşididir.

Axa Sigorta Sağlık Sigortası

İnsan sağlığının hayattaki en önemli değer olduğunun farkında olarak hareket eden, tedavisi oldukça maliyetli olan hastalıklarınız için sağlığınızı ve bütçenizi düşünen sigorta türüdür.

Axa Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtdışı seyahatleri sırasında karşılaşılan beklenmedik durumlara karşın yaşayacağınız sağlık problemleriniz için maddi destek sağlayan, kendinizi daha güvende hissedebilmek için ihtiyaç duyduğunuz sigortadır.

Axa Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sevdikleriniz veya sizin daha güvenli bir gelecek ve sağlıklı yaşam sürebilmesi için oluşturulmuş, bir kaza sonucu yaşanan vefat veya iş görememe durumlarında sizi güvence altına alan sigortalardır.

Axa Sigorta Dask

587 sayılı Zorunlu Deprem Sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararname’nin ikinci maddesi hükmünce yapılması zorunlu tutulan, bu kararname ile depremin, deprem sonucu yangının, infilakın, yer kaymasının ve maddi zararların olduğu durumları kapsayan sigortalı binaların, DASK tarafından depreme karşı güvence altına alınmasıdır.

Axa Sigorta Kasko Sigortası

AXA Sigorta, Türkiye’de 22 yıllık tecrübe ve deneyim ile etkin bir şekilde çalışarak, başınıza gelebilecek her türlü tehlike karşısında aracınızı ve sizi güvence altına alıyor. Her kişinin farklı istek ve beklentilerine cevap verecek birçok kasko çeşidi de AXA Sigorta’da bulunmaktadır.

Axa Sigorta Hakkında

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan AXA Sigorta’nın geçmişi 1916 yılında kurulmuş olan İttihadi Milli Osmanlı Sigorta Şirketi’ne dayanmaktadır. AXA Sigorta, 1994 yılında Oyak Sigorta’nın sermayesine katılmasıyla, AXA Oyak Hayat Sigorta ismiyle ana faaliyetlerine başladı. 2008 yılında ise Oyak Sigorta’nın hisselerinin tamamının alınmasıyla da şirket isim değişikliği yaparak, AXA Sigorta unvanı ile ürünlerini müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Dünya'nın en çok okunan saygın ekonomi dergilerinden biri olan Euromoney, yapmış olduğu değerlendirme sonucunda, AXA Sigorta'ya 2009 yılında 4 farklı dalda, 2010 yılında ise 2 farklı dalda ödül vermiştir.

Axa Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı, Beyoğlu - İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 250 99 99

Mevcut Trafik ve Kasko Sigortanızı Sorgulayın


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta
Aksigorta
Allianz Sigorta
Avivasa Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta
Eureko Sigorta
Generali Sigorta
Groupama Sigorta
Güneş Sigorta
HDI Sigorta
Işık Sigorta
Liberty Sigorta
Mapfre Sigorta
Neova Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Koru Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Zurich Sigorta
Acıbadem Sigorta
Demir Hayat Sigorta
Aegon Hayat Emeklilik
Allianz Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik
Axa Hayat Emeklilik
Cigna Finans Hayat Emeklilik
NN Hayat Emeklilik
MetLife Hayat Emeklilik
Vakıf Emeklilik
Unico Sigorta
Quick Sigorta