Sompo Sigorta Nedir?

Sompo Sigorta, 2002 yılında Finans Sigorta adıyla ülkemizde faaliyet göstermeye başladı. Fiba Grubu iştiraklerinden Finansbank’ın hisselerinin 2007 yılında NBG Grubu’na satılması ile şirket Fiba Sigorta A.Ş. adıyla faaliyetlerine devam etti. Fiba Holding ile Japon sigorta şirketi Sompo Japon Insurance Inc. Arasında imzalanan bir anlaşma ile Fiba Sigorta hisselerini devretmiştir. Hisselerin devredilmesinden sonra 2011 yılında Fiba Sigorta isim değişikliği yaparak, Sompo Sigorta A.Ş. unvanı ile faaliyetlerine devam ediyor.

Sompo Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 250 81 81

Genel Müdürlük Adresi: Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cad No:28 Acarlar İş Merkezi, No 10 C Blok Kavacık, 34805 Beykoz – İstanbul

Sompo Sigorta Ürünleri

Sompo Sigorta, her zaman en iyi olma amacıyla birçok alanda faaliyet gösterirken, farklı ihtiyaçlara özel kişiselleştirilmiş ürünleri ile bireysel ve kurumsal müşterilerini memnun etmek için çalışıyor.

Sompo Sigorta Trafik Sigortası

Karayollarında kullanılabilen motorlu veya motorsuz araçlarınız ile yapmış olduğunuz kazaların hasarını karşılamakla birlikte, aracınızda bulunan kişiler için vefat, daimi sakatlık halleri ile sonuçlanan, üçüncü kişilere vereceğiniz zararları poliçede yazan miktar kadar güvence altına alan sigortalardır.

Sompo Sigorta Kasko Sigortası

Kasko sigortası, aracınızın uğrayabileceği hasarları daha önceden garanti altına alabileceğiniz, karayollarında kullanılabilen motorlu taşıtların herhangi biri ile araç hareket halinde ya da dururken bile hasara uğraması sonucunda sigorta sahibine ödenen tazminattır.

Sompo Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığınız güvenceye ek olarak alabileceğiniz, bir kaza veya hastalık sonucunda ortaya çıkan tedavi masraflarınızı ödemeniz için sigortalıya finansal destek sağlayan sigorta türüdür.

Sompo Sigorta Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası ile yurtdışı seyahatleriniz veya tatilleriniz sırasında karşı karşıya kaldığınız acil sağlık problemlerinde finansal açıdan sigortalıya teminat sağlayan sigorta çeşididir.

Sompo Sigorta Dask

27 Eylül 2000 tarihinden itibaren kanun kapsamında belirtilen meskenler için yaptırılması zorunlu hale getirilmiş olan, deprem ve deprem sonucunda meydana gelecek yangın, yer kayması, infilak ve tsunami risklerine karşı sigortalı binanızı garanti altına alan sigorta türüdür. Bütün yapı tiplerinde maksimum bedelin 150 bin TL olarak belirlenmiştir.

Sompo Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sigortalının aniden yaşayabileceği bir kaza sonucunda vefat etmesi ve sürekli sakatlık ile sonuçlanacak kötü sürprizlere karşı sigortalıyı ve sevdiklerini güvence altına alan sigorta çeşididir.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et