NN Hayat Emeklilik Nedir?

ING Grup’un, Oyak Emeklilik’in %100 hissesini satın alması ile 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır. ING Grubu’nun bankacılık, sigortacılık ve yatırım yönetimi faaliyetlerini ayırmak istemesinin üzerine 2015 yılı itibariyle NN Hayat ve Emeklilik adı altında sigortacılık sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.

NN Hayat Emeklilik İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 1 666

Genel Müdürlük Adresi: Olive Plaza Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi No:11 34450 Sarıyer – İstanbul

NN Hayat Emeklilik Ürünleri

Her şeyin başlangıç noktasının müşterileri olduğunun bilinci ile hareket ederken, müşterilerinin hayallerine ulaşabilmeleri ve karşılarına çıkacak engellere en iyi çözüm yolunu sunarak sorunu aşabilmeleri için çalışmalarına devam ediyor.

NN Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

Hayat sigortası, bugünün olası tehlikelerine karşı sigortalının ve sevdiklerinin hayatlarını, poliçede belirlenen sınırlar dâhilinde teminat altına alarak, yaşam standartlarını korumaya yönelik hazırlanmış paket sigorta çeşididir.

NN Hayat Emeklilik Ferdi Kaza Sigortası

Ani veya harici kazalarda, sigortalının kaza sonucu vefat etmesi, sakat kalması durumunda yaşanılabilecek problemlere karşı sigortalının kendisini ve yakınlarını korumaya yönelik olan, poliçede belirtilmiş kapsamlar dâhilinde sigortalıya güvence sunan sigorta türüdür.

NN Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası

Emekliliğiniz için tasarruf yaparak biriktirdiğiniz birikimlerinizin emekli olduğunuz zaman size yatırım olarak dönen sigorta türüdür. Bireysel Emeklilik Sistemi’nde giriş tarihinden itibaren en az 10 yıl sistemde bulunmak koşulu ile 56 yaşını tamamladıktan sonra emekliliğe hak kazanabilirsiniz ve sosyal güvenlik sisteminize ek olarak ikinci bir emeklilik geliri sağlar.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et