Koru Sigorta Nedir?

Koru Sigorta 10 yılı aşan sigortacılık deneyimi, sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ülke genelinde 2.000’e yakın acente/broker satış kanalı ve 2.200’ün üzerinde hizmet noktası ile faaliyet göstermektedir. 

Bugün Koru Sigorta güçlü sermayesi, teknolojik alt yapısı, konusunda uzman kadrosu, özgün sigortacılık ürünleri, ilkeli, sorumlu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlama hedefiyle sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

Koru Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 340 34 34

Genel Müdürlük Adres: Kozyatağı, 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Ali İhsan Tüzün İş Merkezi No: 96 Kat: 4-5-6, 34742 Kadıköy/İstanbul

Telefon: 0216 465 73 53

Faks: 0216 465 73 55

Koru Sigorta Ürünleri

Koru Sigorta, sizin hem huzurlu hem de güvenli olabilmeniz adına faaliyetlerine en mükemmel şekilde devam eden bir sigorta şirketidir. Koru Sigorta başlıca ürünleri şunlardır;

  • Trafik Sigortası
  • Kasko Sigortası
  • DASK
  • Seyahat Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası

Koru Sigorta Kasko Sigortası

Trafikte başınıza gelebilecek herhangi bir kaza anında karşı tarafı değil tamamen sizi düşünen Kasko, aracınızın uğrayacağı zararları karşılamayı amaçlamaktadır. Herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında uğradığı bütün zararları karşılayan Arabamı Koru Genişletilmiş Kasko sizi trafikte huzurlu hissettirir.

Koru Sigorta Trafik Sigortası

Trafiğe çıkabilmeniz için yaptırmanızın zorunlu olduğu Trafik sigortası, trafikte sizden kaynaklanan herhangi bir hasar anında karşı tarafa verilecek bütün zararları güvence altına almayı amaçlamaktadır. Trafik sigortası ana teminatları; şahıs başına tedavi giderleri, kaza başına tedavi giderleri, şahıs ve kaza başına ölüm, araç ve kaza başına maddi kayıplardır. Trafik sigortası tekliflerine sorgulamak ve hesaplamak için Hesapkurdu trafik sigortası sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Koru Sigorta Dask

DASK, Zorunlu Deprem Sigortası ile meydana gelen depremin ve bu deprem sonucunda oluşan yangın, tsunami, yer kayması gibi doğrudan zarara neden olan maddi zararları, poliçede belirtilmiş limitler dahilinde nakit olarak karşılamayı amaçlamaktadır. Binanız tamamen ya da kısmi olarak zarar görmüş olsa bile teminat altındadır. Deprem Sigortası için azami limit, yıkılan meskenin yeniden inşa edilmesinin maliyeti kadardır. Meskenin değeri DASK tarafından verilen azami tutarı aşıyorsa, isteğinize bağlı olarak Koru Sigorta “Evimi Koru” konut poliçesi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et