Quick Sigorta Nedir?

Quick Sigorta A.Ş., T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayılı onayına istinaden hayatdışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermektedir. Dijital satış kanalı, yurt çapında acente ve broker ağı ile birçok alanda faaliyet göstererek müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 50 Milyon TL sermaye ile kurulmuş olan Quick Sigorta sermayesinin tamamı ödenmiş %100 yerli bir şirkettir.

Quick Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 755 1 755

Genel Müdürlük Adresi: Veko Giz Plaza Maslak Meydan Sk. No: 3 Kat:5 Maslak Sarıyer İstanbul 34485 

Quick Sigorta Ürünleri

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı’nın 6 Nisan 2017 tarih ve 9716 sayılı onayına istinaden hayatdışı sigorta branşlarında aldığı ruhsat ile faaliyet göstermeye başlamıştır. Sigortacılık sektöründe pratikliği ön planda tutarak dijital bir devrim yapmayı amaçlayan Quick Sigorta’nın başlıca ürünleri şunlardır:

  • Trafik Sigortası
  • Kasko Sigortası
  • Seyahat Sigortası
  • DASK
  • Ferdi Kaza Sigortası

Quick Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası, dünyanın neresinde olursanız olun, sigortalının başına gelebilecek ani bir kaza sonucunda ortaya çıkan bedeni zararları, vefat ve acil durum ilk yardım hizmet bedelini karşılayacak sigortadır.

Quick Sigorta Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası, 18-65 yaş arasında herkesin kullanabileceği, poliçenin geçerlilik tarihleri arasında iken seyahat sırasında meydana gelen bir kaza veya sağlık risklerine karşı sigortalıyı koruyan sigorta türüdür.

Quick Sigorta Kasko Sigortası

Kasko sigortası, motorlu kara taşıtlarınız ile yapacağınız, ani ve beklenmedik bir kaza (çarpma, yanma, çalınma, kötü niyetli hareketler) sonucu oluşacak olan maddi zararları, sigortalıyı poliçede belirlenmiş olan miktarda güvence altına alan sigorta çeşididir.

Quick Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası, karayollarında kullanılabilen motorlu veya motorsuz aracınız ile yaptığınız kazalar sonucunda, üçüncü şahıslara verdiğiniz maddi ve bedeni zararları karşılayan, yapılması ve yenilenmesi zorunlu olan sigorta türüdür.

Quick Sigorta Dask

Zorunlu deprem sigortası ile evinizi hem depreme karşı hem de deprem sonucu oluşacak yangın, infilak, tsunami veya yer kayması gibi maddi zararlar verebilecek olaylara karşı poliçede yazan mikatarda teminat altına alabilir, risklere karşı önlem alabilirsiniz.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et