Acıbadem Sigorta Nedir?

Acıbadem Sağlık Grubu, 1991 yılında Mehmet Ali Aydınlar tarafından kurularak, Türkiye’de halka açık hizmet veren ilk sağlık kuruluşu olarak faaliyetlerine başladı. Daha sonra sağlık sektöründen kazanmış oldukları kaynağı tekrar aynı sektöre yatırmaya karar verdiler ve sağlık sigortası alanına yoğunlaşmış tek sigorta şirketi olma hedefiyle 2004 yılında Acıbadem Sağlık ve Hayat Sigorta A.Ş. markasıyla faaliyetlerine başladılar.

Dünyanın en çok okunan finans dergilerinden biri Global Banking and Finance Review, kendi içinde yapmış olduğu bir değerlendirme sonucunda, Acıbadem Sigorta’ya “Türkiye’nin En İyi Sağlık Sigorta Şirketi” ödülünü verdi.

Acıbadem Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: (0216) 571 5 571

Genel Müdürlük Adresi: Küçükbakkalköy Mah. Başar Sokak No: 20 34750 Ataşehir – İstanbul

Acıbadem Sigorta Ürünleri

Acıbadem Sigorta, kendinizi güvence altında hissetmenize yardımcı olurken, ihtiyaçlarınıza yönelik hazırlanmış özel sigorta paketleriyle de sizin ve piyasanın taleplerine cevap veriyor.

Başlıca sigorta ürünleri şunlardır:

  • Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • Seyahat Sigortası

Acıbadem Sigorta Sağlık Sigortası

Odak noktasına insanı yerleştirip, ilk hedefinin sağlık olduğunu belirterek kişiye yönelik sunduğu özel tedavi yöntemleri ile her bir farklı kişinin farklı ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan, onları anlayıp çözümler bulmak için oluşturulmuş sigorta çeşididir.

Acıbadem Sigorta Hayat Sigortası

Size özel sunmuş olduğu ürünleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına almayı hedefleyen, başınıza gelebilecek riskleri önceden kontrol altına alırken aynı zamanda geleceğinize birikim yapan sigorta çeşididir.

Acıbadem Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ani ve beklenmedik kazalar sonucunda uğrayabileceğiniz, vefat durumu veya bedensel zararlara karşı tedavi görmeniz durumunda size maddi teminat güvencesi sağlayan sigorta türüdür.

Acıbadem Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtiçi veya yurtdışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz sağlık problemleriniz karşısında size maddi teminat sunarak, sağlığınızı güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et