Türkiye Sigorta Nedir?

1957 yılında Güneş Sigorta adıyla kurulan şirket, 2020 yılında kamu sigorta şirketleriyle Türkiye Varlık Fonu altında birleşerek Türkiye Sigorta Anonim Şirketi adını aldı. Güneş Sigorta AŞ, Halk Sigorta AŞ, Ziraat Sigorta AŞ Güneş Sigorta altında birleşip Türkiye Sigorta Anonim Şirketi adını aldı. Vakıf Emeklilik ve Hayat AŞ, Halk Hayat ve Emeklilik AŞ ile Ziraat Hayat ve Emeklilik AŞ ise birleşip Türkiye Hayat ve Emeklilik AŞ adını aldı.

Türkiye Sigorta 20 bölge müdürlüğü, 2.500’den fazla acentesi, 5.000’e yakın banka şubesinde uzman kadrosu ve güçlü teknolojik alt yapısına sahip.

Türkiye Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0(850) 202 20 20

Genel Müdürlük Adresi: Turgut Özal Millet Caddesi No:7 34096 Aksaray / İSTANBUL

E-posta: bilgi@turkiyesigorta.com.tr

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Ülke çapındaki anlaşmalı Türkiye Sigorta araç servislerine ulaşın.

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Servisler

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Türkiye Sigorta’dan ihtiyacınıza yönelik sağlık paketlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Türkiye Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Türkiye Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Herhangi bir kaza sonrası aracınızda hasar oluşması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi işlemlerini tamamlayıp hasar dosyanızın açılması için sigorta şirketinize iletmeniz gerekir.

Türkiye Sigorta hasar dosyanızı online olarak sorgulayarak, dosyanızın hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz mümkün.  

Türkiye Sigorta Hasar Dosya Sorgula

Türkiye Sigorta Ürünleri

Türkiye Sigorta, güçlü finansal yapısı ile kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olurken, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek sigorta çözümleri ile ihtiyaç duyduğunuz her an size destek olmak için çalışmaya devam ediyor.

Türkiye Sigorta Trafik Sigortası

Sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracı ile trafikte iken sebebiyet verdiği kazalarda karşı araçta bulunan kişi veya kişilerin hayatını kaybetmesi, yaralanması ve karşı tarafın maddi zarara uğraması durumunda 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümleri çerçevesinde poliçede yazan miktar kadar sigortalıyı güvence altına alan sigorta çeşididir.

Türkiye Sigorta Kasko Sigortası

Motorlu kara taşıtlarınız ile trafiğe ilk çıkış tarihiniz ile hasar tarihiniz arasında Türkiye Sigorta’da sigortalı olmak şartı ile beklenmedik kaza (çarpma, yanma, çalınma, kötü niyetli hareketler) sonrasında meydana gelebilecek hasarlara karşı, sigortalıyı poliçede belirlenmiş miktarda güvence altına alan sigortadır.

Türkiye Sigorta Sağlık Sigortası

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderleriniz için Sosyal Güvenlik Kurumundan aldığınız güvenceye ek olarak sunulan, sigortalının hayatını tehdit eden tüm riskleri ortadan kaldırmayı hedefleyen sigorta çeşididir.

Türkiye Sigorta Seyahat Sigortası

Tüm müşterilerine özel geliştirdiği ürünleri ile poliçenin geçerlilik tarihi arasında iken yurt dışı seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuz durumlardaki sağlık riskleriniz için ihtiyaçlarınız karşılamaya yönelik sigorta çeşididir.

Türkiye Sigorta DASK

Doğal Afetler Sigortalar Kurumu (DASK) tarafından karşılanan 6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu’nda kapsam dâhiline giren binanız için deprem ve deprem sonucu oluşacak yangın, infilak, yer kayması ve tsunaminin doğrudan neden olacağı maddi zararları, poliçenizde belirtilmiş limit dâhilinde teminat altına alan sigorta çeşididir.

Türkiye Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Dünyanın neresinde olursanız olun, standart süresi en fazla 1 yıl olan ve isteğe bağlı olarak süresini değiştirebileceğiniz, başınıza gelebilecek ani bir kaza sonucunda ortaya çıkan yaşam kaybı, daimi sakatlık ve gündelik tazminat gibi olumsuz durumlarda ortaya çıkacak maddi zararları teminat altına alan sigortadır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et