HDI Sigorta

HDI Sigorta, Almanya’nın 3. büyük sigorta şirketi olan Talanx International AG’nin üyesi olarak 2006 yılında ülkemizde faaliyetlerine başlamıştır.

HDI Sigorta Ürünleri

HDI Sigorta, etrafınızda bulunan birçok riske karşı sizi ve sevdiklerinizi koruma amacı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretirken güvenilir, yaratıcı ve sektöre yön veren bir sigorta şirketi olmak için çalışmalarına devam etmektedir./p>

Mevcut Trafik ve Kasko Sigortanızı Sorgulayın


HDI Sigorta Trafik Sigortası

Motorlu aracın karayolunda işletilmesi sırasında, gerçekleşmesi muhtemel kazalarda oluşabilecek risklere karşı (bir kimsenin ölümü, yaralanması, bir şeyin zarara uğraması) yasa tarafından yapılması zorunlu olan, poliçe kapsamında belirlenen limitlere göre sigortalıyı teminat altına alan sigorta çeşididir.

HDI Sigorta Kasko Sigortası

Sigortalının poliçede belirtilmiş kurallar dâhilinde, sigorta süresi boyunca, motorlu kara taşıtlarınız ile yaptığınız kazalarda ortaya çıkan maddi zararları teminat altına alan sigorta çeşididir.

HDI Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı hem sağlığınızı hem bütçenizi koruma altına alan, 1-70 yaş grubu içinde bulunan herkesin yararlanabileceği sigortadır.

HDI Sigorta Seyahat Sigortası

Bireysel müşterilerine özel geliştirdiği ürünleri ile poliçenin geçerlilik tarihi arasında iken, yurtdışı tatil veya seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz bir kaza veya ani bir sağlık problemine karşı oluşacak ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik sigortadır.

HDI Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Aniden gerçekleşecek bir kaza sonucunda başınıza gelebilecek vefat, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve iş göremezlik halinde günlük tazminat durumlarında ortaya çıkacak maddi zararları teminat altına alan sigortalardır.

HDI Sigorta Dask

Deprem ve deprem sonucu oluşacak yangın, yer kayması, tsunami ve infilak gibi durumlar sonucunda sigortalı binanızda oluşacak maddi zararları güvence altına alan sigortalardır.

HDI Sigorta Hakkında

HDI Sigorta, Almanya’nın 3. büyük sigorta şirketi olan Talanx International AG’nin üyesi olarak 2006 yılında ülkemizde faaliyetlerine başlamıştır. Talanx International AG, Alman Sınai Şirketleri tarafından 1903 yılında Sorumluluk Sigortaları Birliği olarak kurulmuş olup, günümüzde dünya üzerinde yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir. HDI Sigorta, ülkelerde bulunan profesyonel acentelerle müşterilerine hizmet vermektedir.

Müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek için HDI Mobil Uygulama geliştirirken, daha kaliteli ve güvenli hizmet verebilmek amacı ile de ISO 9001 Kalite Belgesi, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ve Yeşil Ofis Belgesini almıştır.

HDI Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi: Tatlısu Mah. Arif Ay Sokak HDI Sigorta Binası Ümraniye - İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 8 434