Fon yönetimi ve emeklilik alanında dünyanın önde gelen finans şirketlerinden olan Aegon Emeklilik ve Hayat, 1844 yılında Hollanda merkezli olarak kurulmuştur.

Aegon Hayat Emeklilik Ürünleri

Müşterilerinin finansal problemlerine çözüm bulmak amacı ile 200 yıla yakın süredir finans sektöründe faaliyet gösteren Aegon, sunmuş olduğu emeklilik, hayat sigortası ve uzun dönemli tasarruf ve yatırım ürünleri ile müşterilerini finansal güvence altına almaktadır.

Başlıca ürünleri şunlardır:

Aegon Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

Aniden karşılaşılabilecek olası bir kazanın yaşam kaybı ile sonlanması durumunda sevdiklerinizin, hastalık ve kalıcı bir sakatlık durumunda sigortalının yaşam standartlarını koruyup, güvence altına alan sigorta çeşididir.

Aegon Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası

Çalışma döneminde sahip olduğunuz hayat standartlarınızı, emeklilik döneminde de sürdürebilmeniz için oluşturulmuş, devlet tarafından vergi teşvikleri ile desteklenen, mevcut sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcı unsur olarak emeklilik döneminde ek gelir elde etmenizi sağlayan sigorta türüdür.

Aegon Hayat Emeklilik Hakkında

Fon yönetimi ve emeklilik alanında dünyanın önde gelen finans şirketlerinden olan Aegon Emeklilik ve Hayat, 1844 yılında Hollanda merkezli olarak kurulmuştur. Amerika, Avrupa ve Asya’da 20’den fazla pazarda faaliyet gösteren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.nin 28 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Aegon Emeklilik ve Hayat, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupa’da daha fazla büyümek istemiştir. Bu amaç doğrultusunda, hayat ve sigorta alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.’nin hisselerinin tamamını satın almıştır. Daha sonra 2008 yılında şirketin unvanını değiştirerek Aegon Hayat ve Emeklilik A.Ş. olarak Türkiye pazarına girmiştir.

Aegon Hayat Emeklilik İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi : Kozyatağı Mahallesi Sarı Kanarya Sokak K2 Plaza No:14 Kat:2-3-6 34742 Kadıköy – İstanbul

Müşteri İletişim Merkezi Tel: 0850 222 0 312

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta HDI Sigorta Demir Hayat Sigorta
Aksigorta Işık Sigorta Allianz Hayat Emeklilik
Allianz Sigorta Liberty Sigorta Anadolu Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Mapfre Sigorta Axa Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Neova Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Ray Sigorta NN Hayat Emeklilik
Eureko Sigorta Sompo Japan Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta Vakıf Emeklilik
Groupama Sigorta Zurich Sigorta Unico Sigorta
Güneş Sigorta Acıbadem Sigorta