Fon yönetimi ve emeklilik alanında dünyanın önde gelen finans şirketlerinden olan Aegon Emeklilik ve Hayat, 1844 yılında Hollanda merkezli olarak kurulmuştur.

Aegon Hayat Emeklilik Ürünleri

Müşterilerinin finansal problemlerine çözüm bulmak amacı ile 200 yıla yakın süredir finans sektöründe faaliyet gösteren Aegon, sunmuş olduğu emeklilik, hayat sigortası ve uzun dönemli tasarruf ve yatırım ürünleri ile müşterilerini finansal güvence altına almaktadır.

Başlıca ürünleri şunlardır:

Aegon Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

Aniden karşılaşılabilecek olası bir kazanın yaşam kaybı ile sonlanması durumunda sevdiklerinizin, hastalık ve kalıcı bir sakatlık durumunda sigortalının yaşam standartlarını koruyup, güvence altına alan sigorta çeşididir.

Aegon Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası

Çalışma döneminde sahip olduğunuz hayat standartlarınızı, emeklilik döneminde de sürdürebilmeniz için oluşturulmuş, devlet tarafından vergi teşvikleri ile desteklenen, mevcut sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcı unsur olarak emeklilik döneminde ek gelir elde etmenizi sağlayan sigorta türüdür.

Aegon Hayat Emeklilik Hakkında

Fon yönetimi ve emeklilik alanında dünyanın önde gelen finans şirketlerinden olan Aegon Emeklilik ve Hayat, 1844 yılında Hollanda merkezli olarak kurulmuştur. Amerika, Avrupa ve Asya’da 20’den fazla pazarda faaliyet gösteren, Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.’nin 28 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Aegon Emeklilik ve Hayat, 1993 yılında Orta ve Doğu Avrupa’da daha fazla büyümek istemiştir. Bu amaç doğrultusunda, hayat ve sigorta alanında faaliyet gösteren Ankara Emeklilik A.Ş.’nin hisselerinin tamamını satın almıştır. Daha sonra 2008 yılında şirketin unvanını değiştirerek Aegon Hayat ve Emeklilik A.Ş. olarak Türkiye pazarına girmiştir.

Aegon Hayat Emeklilik İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi : Kozyatağı Mahallesi Sarı Kanarya Sokak K2 Plaza No:14 Kat:2-3-6 34742 Kadıköy – İstanbul

Müşteri İletişim Merkezi Tel: 0850 222 0 312

Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta Işık Sigorta Allianz Hayat Emeklilik
Aksigorta Liberty Sigorta Anadolu Hayat Emeklilik
Allianz Sigorta Mapfre Sigorta Axa Hayat Emeklilik
Avivasa Hayat Emeklilik Neova Sigorta Cigna Finans Hayat Emeklilik
Axa Sigorta Ray Sigorta NN Hayat Emeklilik
Ergo Sigorta Sompo Japan Sigorta MetLife Hayat Emeklilik
Eureko Sigorta Koru Sigorta Vakıf Emeklilik
Generali Sigorta Türk Nippon Sigorta Unico Sigorta
Groupama Sigorta Zurich Sigorta Quick Sigorta
Güneş Sigorta Acıbadem Sigorta
HDI Sigorta Demir Hayat Sigorta