Aksigorta Nedir?

Aksigorta, Sabancı Holding tarafından 1960 yılında kurularak bireysel ve kurumsal müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine hizmet vermeye başladı. Aksigorta’nın AKUT’la birlikte toplumu doğal afetler konusunda bilinçlendirmek amacıyla yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesi büyük ilgi gördü ve birçok dalda ödül aldı.

Aksigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 27 27

Genel Müdürlük Adres: Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi No:8 Kule:1, Kat: 0-6 Ümraniye 34771/İstanbul

Telefon: 0 216 280 88 88

E-posta: bilgi@aksigorta.com.tr

Aksigorta Anlaşmalı Araç Servisleri

Aksigorta, ülke çapında bulunan çok sayıda anlaşmalı servis ağı ile yaygın bir hizmet vermektedir.

Aksigorta Anlaşmalı Servisler

Aksigorta Anlaşmalı Hastaneler

Aksigorta sağlık sigortası yaptıranlar, ülke çapında bulunan geniş sağlık kurumu ağından faydalanabilmektedir.

Aksigorta Anlaşmalı Hastaneler

Aksigorta Hasar Dosya Sorgulama

Herhangi bir kaza sonrası aracınızda hasar oluşması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi işlemlerini tamamlayıp hasar dosyanızın açılması için sigorta şirketinize iletmeniz gerekmektedir.

Aksigorta hasar dosyanızı online olarak sorgulayarak, dosyanızın hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Aksigorta Hasar Dosya Sorgula

Aksigorta Ürünleri

Etrafınızda bulunan birçok riske karşı sizi ve sevdiklerinizi koruma amacıyla hareket ederken, bireysel ve kurumsal müşterilerini oluşabilecek risklere karşı geliştirmiş olduğu ürünleri sunarak herkesin beklentisini karşılamaya çalışmaktadır.

Aksigorta Trafik Sigortası

Gerçekleşmesi muhtemel olan bir kazada oluşabilecek risklere karşı kaza sırasında bulunanları da kapsayacak şekilde herkesi güvence altına alan sigorta türüdür.

Aksigorta Sağlık Sigortası

Sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı hem sizi hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruma altına alarak, size özel hazırlanmış ürünleriyle bireysel ve kurumsal müşterilerini güvence altına alan sigorta türüdür.

Aksigorta Seyahat Sigortası

Sigortalının daimi ikamet adresi Türkiye olmak şartıyla, sigorta yaptıran kişinin seyahate başlamadan önce yaptırması zorunlu olan ve yurtdışı seyahatlerinde acil hastalık veya kaza sonucu oluşabilecek olumsuz durumlar için masraflarınızı karşılayacak olan sigorta çeşididir.

Aksigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sigorta yaptırdığınız dönem içerisinde maruz kalabileceğiniz kaza, ani ve harici olaylar ile sigortalının vefat etmesi veya bedensel bir rahatsızlığa maruz kalması karşısında sizi güvence altına alacak olan sigorta çeşididir.

Aksigorta Hayat Sigortası

Hayatınızda aniden karşınıza çıkacak olan birçok tehlikeye karşı ihtiyacınız olan her konuda sizi ve sevdiklerinizi koruyarak, hayatınızı güvence altında devam ettirmenizi sağlayacak, kişiye özel hazırlanmış sigorta çeşididir.

Aksigorta Dask

Deprem ve deprem sonucu oluşacak olan yangın, infilak ve yer kayması gibi durumların sonucunda binalarda oluşan hasarları güvence altına alan ve her yıl sonunda yenilenmesi gereken sigortadır.

Aksigorta Kasko Sigortası

Aksigorta, aracınızın uğrayabileceği hasarları daha önceden garanti altına alabileceğiniz, içerisi herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınma aracınızı ve sizi kazalar sonucunda karşılaşabileceğiniz zararlara karşı koruyan geniş kapsamlı kasko sigortasıdır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et