Aksigorta

Aksigorta, Sabancı Holding tarafından 1960 yılında kurularak bireysel ve kurumsal müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine hizmet vermeye başladı.

Aksigorta Ürünleri

Aksigorta 1

Etrafınızda bulunan birçok riske karşı sizi ve sevdiklerinizi koruma amacıyla hareket ederken, bireysel ve kurumsal müşterilerini oluşabilecek risklere karşı geliştirmiş olduğu ürünleri sunarak herkesin beklentisini karşılamaya çalışmaktadır.

  • Trafik Sigortası
  • Sağlık Sigortası
  • Seyahat Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Dask
  • Kasko Sigortası

Aksigorta Trafik Sigortası

Gerçekleşmesi muhtemel olan bir kazada oluşabilecek risklere karşı kaza sırasında bulunanları da kapsayacak şekilde herkesi güvence altına alan sigorta türüdür.

Aksigorta Sağlık Sigortası

Sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı hem sizi hem sağlığınızı hem de bütçenizi koruma altına alarak, size özel hazırlanmış ürünleriyle bireysel ve kurumsal müşterilerini güvence altına alan sigorta türüdür.

Aksigorta Seyahat Sigortası

Sigortalının daimi ikamet adresi Türkiye olmak şartıyla, sigorta yaptıran kişinin seyahate başlamadan önce yaptırması zorunlu olan ve yurtdışı seyahatlerinde acil hastalık veya kaza sonucu oluşabilecek olumsuz durumlar için masraflarınızı karşılayacak olan sigorta çeşididir.

Aksigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sigorta yaptırdığınız dönem içerisinde maruz kalabileceğiniz kaza, ani ve harici olaylar ile sigortalının vefat etmesi veya bedensel bir rahatsızlığa maruz kalması karşısında sizi güvence altına alacak olan sigorta çeşididir.

Aksigorta Hayat Sigortası

Hayatınızda aniden karşınıza çıkacak olan birçok tehlikeye karşı ihtiyacınız olan her konuda sizi ve sevdiklerinizi koruyarak, hayatınızı güvence altında devam ettirmenizi sağlayacak, kişiye özel hazırlanmış sigorta çeşididir.

Aksigorta Dask

Deprem ve deprem sonucu oluşacak olan yangın, infilak ve yer kayması gibi durumların sonucunda binalarda oluşan hasarları güvence altına alan ve her yıl sonunda yenilenmesi gereken sigortadır.

Aksigorta Kasko Sigortası

Aksigorta, aracınızın uğrayabileceği hasarları daha önceden garanti altına alabileceğiniz, içerisi herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınma aracınızı ve sizi kazalar sonucunda karşılaşabileceğiniz zararlara karşı koruyan geniş kapsamlı kasko sigortasıdır.

Aksigorta Hakkında

Aksigorta, Sabancı Holding tarafından 1960 yılında kurularak bireysel ve kurumsal müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine hizmet vermeye başladı. Aksigorta’nın AKUT’la birlikte toplumu doğal afetler konusunda bilinçlendirmek amacıyla yapmış olduğu sosyal sorumluluk projesi büyük ilgi gördü ve birçok dalda ödül aldı.

Aksigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi: Poligon Cad. Buyaka 2 Sitesi, No:8 Kule:1, Kat: 0-6 Ümraniye - İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 27 27

Mevcut Trafik ve Kasko Sigortanızı Sorgulayın


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta
Allianz Sigorta
Avivasa Hayat Emeklilik
Axa Sigorta
Ergo Sigorta
Eureko Sigorta
Generali Sigorta
Groupama Sigorta
Güneş Sigorta
HDI Sigorta
Işık Sigorta
Liberty Sigorta
Mapfre Sigorta
Neova Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Koru Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Zurich Sigorta
Acıbadem Sigorta
Demir Hayat Sigorta
Aegon Hayat Emeklilik
Allianz Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik
Axa Hayat Emeklilik
Cigna Finans Hayat Emeklilik
NN Hayat Emeklilik
MetLife Hayat Emeklilik
Vakıf Emeklilik
Unico Sigorta
Quick Sigorta