Aksigorta, Sabancı Holding tarafından 1960 yılında kurularak bireysel ve kurumsal müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine hizmet vermeye başladı.

AKSigorta Kasko Sigortası Nedir?

Kasko Sigortası, isteğe bağlı olarak yapılan, herhangi bir hasar durumunda aracınızın zararını karşılayan sigorta türüdür. Ayrıca sadece kaza durumunda meydana gelen hasarları değil çalıntı, üçüncü kişilerin verdiği zarar gibi farklı teminatları da kapsamaktadır.

AKSigorta Kasko Sigortası Çeşitleri

Aksigorta müşterilerine Oto Kaskom, Muafiyetli Oto Kaskom, Pratik Kasko ve Ticari Kasko olmak üzere dört farklı kasko türü sunmaktadır.

- Oto Kaskom: Oto Kaskom ile çalıntı, hava şartlarından kaynaklı hasarlar, yanlış yakıt dolumu, yaralanmalar ve yolda kalma durumlarında siz ve aracınızdaki diğer kişilerle araç içi eşyalarınız dışında karşı araçtaki kişileri de güvence altına almış olursunuz.

- Muafiyetli Oto Kaskom: Muafiyetli Oto Kaskom ile değeri 50.000 TL’ye kadar olan aracınızı doğal afet, kayıp, çalıntı gibi durumlardan korumuş olursunuz. Seçeceğiniz özel araç ya da hafif ticari araç seçenekleriyle muafiyet tutarına göre kaskonuzu yaptırabilirsiniz.

- Pratik Kasko: Aksigorta Pratik Kasko sayesinde aracınızı birçok riske karşı koruma altına almış olursunuz. Sigorta kapsamında herhangi bir kaza durumunda yetkili personel aracınızı alarak Aksigorta yetkili servisine bırakırken size bu sürede kullanmanız için yedek araç temin etmektedirler.

- Ticari Kasko: Aksigorta Ticari Kasko ile ticari aracınızı teminat altına almış olursunuz. Bu sigorta kapsamında aracınıza gelebilecek zararların yanında yolcularınızı da koruma altına almış olursunuz.

Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et