Eureko Sigorta

Eureko Sigorta, 1989 yılında Garanti Sigorta adıyla faaliyetlerine başladı.

Eureko Sigorta Ürünleri

Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine özel yenilikçi çözümler üreterek piyasanın talep ve beklentilerine cevap vermeye çalışırken, müşterilerinin kendilerini güvende ve iyi hissetmeleri için de çalışmaya devam ediyor.

Eureko Sigorta Trafik Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nca yaptırılması zorunlu olan, aracınızın kullandığınız sırada yapılan kazalarda karşı taraftaki kişi veya kişilerin hayatlarını kaybetmesi, yaralanması durumlarını garanti altına alan sigorta türüdür.

Eureko Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, kendiniz ve aileniz için oluşabilecek acil sağlık ihtiyaçlarınızda yararlanabileceğiniz, dilediğiniz özel hastaneden daha geniş kapsamlı sağlık hizmeti almak istediğiniz de Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığınız güvenceye ek olarak sunulan sigortadır.

Eureko Sigorta Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası, yurtdışı tatil veya iş seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz acil sağlık sorunlarında tanı ve tedavi ihtiyaçlarınızı karşılayarak sağlık problemlerinizi rahatça çözmenize yardımcı olarak, sağlığınızı güvence altına alan sigorta türüdür.

Eureko Sigorta Kasko Sigortası

Sigorta süresi boyunca, sigortalının poliçede belirtilmiş kurallar dâhilinde, karayolunda kullanıma uygun olan motorlu ve motorsuz kara araçları ile yapılan kazalarda ortaya çıkan maddi zararı güvence altına alan, bir sorun oluştuğu anda ilk 5 iş günü içerisinde kullanabileceğiniz sigortalardır.

Eureko Sigorta Dask

Zorunlu Deprem Sigortası, 6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu ile yaptırılması zorunlu, deprem ve depremin sebep olduğu diğer afetlere karşı sigortalı binanızı hasarlara karşı güvence altına alan, Doğal Afet Sigortalar Kurumu’nca binanızı sigorta bedeline kadar teminat altına alabileceğiniz sigortadır.

Eureko Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza sigortaları, sigortalıyı kazalara ve deprem durumunda oluşacak yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi masraflarına karşı sizi korurken, üçüncü kişilerin zarar görmesinden dolayı sigortalıya açılabilecek tazminat taleplerine karşı sizi güvence altına alır.

Eureko Sigorta Hakkında

Eureko Sigorta, 1989 yılında Garanti Sigorta adıyla faaliyetlerine başladı. 2007 yılında imzalanan anlaşma ile Garanti-Eureko B.V. ortak olmuş ve hisselerin tamamının alınmasıyla da birlikte isim değişikliği yaparak, Eureko unvanı ile faaliyetlerine devam ediyor.

Ayrıca Eureko Sigorta, 9 ‘uncusu gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’nde Türkiye’nin “En İyi Çağrı Merkezi” ödülüne de layık görüldü.

Eureko Sigorta İletişim Bilgileri

Genel Müdürlük Adresi : Altunizade Mahallesi Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:20 34662 Üsküdar - İstanbul

Müşteri Hizmetleri Tel: 444 66 60 - 0850 222 66 60

Mevcut Trafik ve Kasko Sigortanızı Sorgulayın


Diğer Sigorta Şirketleri

AIG Sigorta
Aksigorta
Allianz Sigorta
Avivasa Hayat Emeklilik
Axa Sigorta
Ergo Sigorta
Generali Sigorta
Groupama Sigorta
Güneş Sigorta
HDI Sigorta
Işık Sigorta
Liberty Sigorta
Mapfre Sigorta
Neova Sigorta
Ray Sigorta
Sompo Japan Sigorta
Koru Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Zurich Sigorta
Acıbadem Sigorta
Demir Hayat Sigorta
Aegon Hayat Emeklilik
Allianz Hayat Emeklilik
Anadolu Hayat Emeklilik
Axa Hayat Emeklilik
Cigna Finans Hayat Emeklilik
NN Hayat Emeklilik
MetLife Hayat Emeklilik
Vakıf Emeklilik
Unico Sigorta
Quick Sigorta