Eureko Sigorta Nedir?

Eureko Sigorta, 1989 yılında Garanti Sigorta adıyla faaliyetlerine başladı. 2007 yılında imzalanan anlaşma ile Garanti-Eureko B.V. ortak olmuş ve hisselerin tamamının alınmasıyla da birlikte isim değişikliği yaparak, Eureko unvanı ile faaliyetlerine devam ediyor.

Ayrıca Eureko Sigorta, 9 ‘uncusu gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri’nde Türkiye’nin “En İyi Çağrı Merkezi” ödülüne de layık görüldü.

Eureko Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetler Tel: 0850 222 66 60

Genel Müdürlük Adres: Altunizade Mahallesi Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:20 34662 Üsküdar/İstanbul

Telefon: 0 216 474 22 90

E-posta: esmusterihizmetleri@eurekosigorta.com.tr

Eureko Sigorta Anlaşmalı Servisler

Eureko Sigorta, ülke çapında bulunan çok sayıda anlaşmalı servis ağı ile yaygın bir hizmet vermektedir.

Eureko Anlaşmalı Servisler

Eureko Sigorta Anlaşmalı Hastaneler

Eureko sağlık sigortası yaptıranlar, ülke çapında bulunan geniş sağlık kurumu ağından faydalanabilmektedir.

Eureko Anlaşmalı Hastaneler

Eureko Sigorta Hasar Dosya Sorgulama

Herhangi bir kaza sonrası aracınızda hasar oluşması durumunda en geç 5 iş günü içerisinde ilgili evraklar, imzalı kaza tespit tutanağı, ruhsat fotokopileri, kaza anı fotoğraflarının çekilmesi işlemlerini tamamlayıp hasar dosyanızın açılması için sigorta şirketinize iletmeniz gerekmektedir.

Eureko hasar dosyanızı online olarak sorgulayarak, dosyanızın hangi aşamada olduğunu öğrenmeniz mümkün.

Eureko Hasar Dosya Sorgula

Eureko Sigorta Ürünleri

Tüm bireysel ve kurumsal müşterilerine özel yenilikçi çözümler üreterek piyasanın talep ve beklentilerine cevap vermeye çalışırken, müşterilerinin kendilerini güvende ve iyi hissetmeleri için de çalışmaya devam ediyor.

Eureko Sigorta Trafik Sigortası

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nca yaptırılması zorunlu olan, aracınızın kullandığınız sırada yapılan kazalarda karşı taraftaki kişi veya kişilerin hayatlarını kaybetmesi, yaralanması durumlarını garanti altına alan sigorta türüdür.

Eureko Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, kendiniz ve aileniz için oluşabilecek acil sağlık ihtiyaçlarınızda yararlanabileceğiniz, dilediğiniz özel hastaneden daha geniş kapsamlı sağlık hizmeti almak istediğiniz de Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldığınız güvenceye ek olarak sunulan sigortadır.

Eureko Sigorta Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası, yurtdışı tatil veya iş seyahatleriniz sırasında karşılaşabileceğiniz acil sağlık sorunlarında tanı ve tedavi ihtiyaçlarınızı karşılayarak sağlık problemlerinizi rahatça çözmenize yardımcı olarak, sağlığınızı güvence altına alan sigorta türüdür.

Eureko Sigorta Kasko Sigortası

Sigorta süresi boyunca, sigortalının poliçede belirtilmiş kurallar dâhilinde, karayolunda kullanıma uygun olan motorlu ve motorsuz kara araçları ile yapılan kazalarda ortaya çıkan maddi zararı güvence altına alan, bir sorun oluştuğu anda ilk 5 iş günü içerisinde kullanabileceğiniz sigortalardır.

Eureko Sigorta Dask

Zorunlu Deprem Sigortası, 6305 sayılı Afet Sigortaları Kanunu ile yaptırılması zorunlu, deprem ve depremin sebep olduğu diğer afetlere karşı sigortalı binanızı hasarlara karşı güvence altına alan, Doğal Afet Sigortalar Kurumu’nca binanızı sigorta bedeline kadar teminat altına alabileceğiniz sigortadır.

Eureko Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza sigortaları, sigortalıyı kazalara ve deprem durumunda oluşacak yaşam kaybı, sürekli sakatlık ve tedavi masraflarına karşı sizi korurken, üçüncü kişilerin zarar görmesinden dolayı sigortalıya açılabilecek tazminat taleplerine karşı sizi güvence altına alır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et