Demir Hayat Sigorta Nedir?

Demir Sigorta, 1993 yılında insana odaklanmış, müşterilerinin memnuniyetine öncelik tanıyan sigorta şirketi olabilmek için ilk çalışmalarına başlamıştır. İki yıllık çalışma sonrasında bireysel ve kurumsal müşterilerinin istek ve beklentilerine cevap verebilmek için 1 Mayıs 1995 tarihinde Demir Hayat Sigorta A.Ş. kurulmuştur. Kurulduktan sonra, kısa zaman içinde Alman RWTÜV Şirketi’nden ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi alarak müşterilerine sunduğu hizmetin kalitesini de tescillemiştir.

Demir Hayat, ilk diş sağlığı poliçesini alarak ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) kullanımı teşvik teminatı oluşturarak sektöründe müşterilerine ilkleri yaşatıyor. Kurumsal sağlık sigortalarına hizmet veren Demir Sigorta, 2013 yılında Kurumsal verimlilik departmanını kurarak tüm müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor. Demir Hayat A.Ş. kurumsal internet sitesi ile sigorta adaylarına kendi kurmuş olduğu sistem üzerinden online işlem yapabilme avantajı sunarak zaman tasarrufu sağlıyor.

American Interactive Media Council tarafından her yıl düzenlenen Interactive Media Awards yarışmasına her yıl binlerce şirket katılmaktadır. Alanında uzman yöneticilerden oluşan jüri tarafından internet sitesi tasarımları dikkate alınarak oylama yapıldığında Demir Hayat, ‘sigorta kategorisinde’ Alanının En İyisi ödülüne layık görüldü.

Demir Hayat Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 252 04 04

Genel Müdürlük Adresi: Büyükdere Cad. No: 124/B K:7 PK:34394 Esentepe – İstanbul

Demir Hayat Sigorta Ürünleri

Demir Hayat Sigorta, tüm sigortalı müşterilerinin yaşam kalitesini ve memnuniyetini artırma hedefiyle, herkesin farklı istek ve beklentilerine cevap vermeye çalışmaktadır.

  • Sağlık Sigortası
  • Seyahat Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası

Demir Hayat Sigorta Sağlık Sigortası

Ciddi bir hastalıkla karşı karşıya kaldığınız durumlarda, tedavi için gerekli görülen miktar bütçenize uymuyorsa, poliçenizdeki teminat limitleri ve kapsamı ile ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun sınırsız seçenekler sunabilen, hayatınızdaki risklere karşı sizi ve sevdiklerinizi koruyan sigortadır.

Demir Hayat Sigorta Seyahat Sigortası

Yurtdışına gerçekleştirmiş olduğunuz seyahatleriniz sırasında, isteğe bağlı olarak sadece Avrupa seyahatleriniz ya da tüm dünya ülkeleri için de kullanabileceğiniz, hastalık veya kaza gibi risklere karşı ihtiyaç duyabileceğiniz tıbbi tedavi masraflarını karşılamaya yönelik olan sigorta çeşididir.

Demir Hayat Sigorta Hayat Sigortası

Minimum sigorta süresini 10 yıl olarak belirleyen, sigorta süresi boyunca, sigorta yaptıran kişinin vefat etmesi riskini ana teminat olarak veren, herhangi bir hastalık sonucu oluşabilecek riskleri ek teminat olarak güvence altına alan sigorta türüdür.

Demir Hayat Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ortalama poliçe süresi 1 yıl olarak belirlenmiş olan, herkesin yararlanabileceği bu sigorta türü aniden yaşanacak kaza, yaralanma veya cerrahi bir müdahale gerektiren durumlarda maddi teminat sağlayan sigortadır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et