Liberty Sigorta Nedir?

Amerika merkezli sigorta şirketi, Liberty Mutual Insurance Grubu 1912 yılında kurulmuştur. Liberty Mutual Insurance Grubu tarafından 2006 yılında Şeker Sigorta’nın alınması ile faaliyetlerine 2007 yılında Liberty Sigorta unvanı ile devam ediyor.

Liberty Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 222 555 8

Genel Müdürlük Adresi: Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:13 Kat:3 34768 Ümraniye- İstanbul

Liberty Sigorta Ürünleri

Liberty Sigorta, etrafınızdaki birçok riske karşı sigortalıyı ve sevdiklerini koruma amacı ile hareket ederken, müşterilerinin daha güvenli yaşamasına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

  • Trafik Sigortası
  • Kasko Sigortası
  • Sağlık Sigortası
  • Seyahat Sigortası
  • Dask
  • Ferdi Kaza Sigortası

Liberty Sigorta Trafik Sigortası

Poliçede belirtilen motorlu aracın işletilmesi sırasında yapılan kazalarda üçüncü kişilere vereceğiniz zararları (vefat, yaralanma, maddi zarar) 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu teminat altına alan sigorta çeşididir.

Liberty Sigorta Kasko Sigortası

Sigorta süresi boyunca, sigortalının poliçede belirlenmiş kurallar dâhilinde, karayollarında kullanıma uygun motorlu aracı ile sigortalının iradesi dışında yapılan kazalarda oluşan hasarları teminat altına alan sigortadır.

Liberty Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlığınızı tehdit eden birçok riske karşı, sigortalıyı ve ailesini oluşabilecek acil sağlık durumlarında finansal destek sağlayan, Sosyal Güvenlik Sisteminize ek olarak hazırlanmış sigorta çeşididir.

Liberty Sigorta Seyahat Sigortası

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde ikamet eden sigortalıların yurt dışı seyahatleri sırasında karşılaşabileceği acil sağlık sorunlarında tanı ve tedavi ihtiyaçlarınızı karşılayarak, poliçe ve özel şartlarda yazılı limit dâhilinde sağlık problemlerinizi çözmenize yardımcı olan sigorta çeşididir.

Liberty Sigorta Dask

587 sayılı Zorunlu Deprem Sigortasına İlişkin Kanun Hükmünde Kararname’nin ikinci maddesi hükmünce yapılması zorunlu tutulan, belediye sınırları içinde kalan meskenlere yönelik olarak oluşturulan, deprem ve deprem sonucunda oluşacak risklere karşı binanızı sigorta bedeline kadar teminat altına alabileceğiniz sigortadır.

Liberty Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Sigortalının başına gelebilecek ani ve harici olay sonrasında yaşamını yitirmesi ve sakatlanması risklerine karşı poliçede belirlenen limit kapsamında sigortalıyı güvence altına alan sigortalardır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et