Axa Hayat Emeklilik Nedir?

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Axa Sigorta, 1916 yılında kurulmuş olan İttihadi Milli Osmanlı Sigorta Şirketi ile müşterilerinin istek ve beklentilerine cevap vermeye başladı. Axa Sigorta, 1968 yılında kurulmuş olan Oyak Sigorta’nın 1994 yılında sermayesine katılmasıyla Axa Oyak Hayat Sigorta ismiyle ana faaliyetlerine başladı. 2008 yılında Oyak Sigorta’nın hisselerinin tamamının alınmasıyla, şirket isim değişikliği yaparak, Axa Sigorta unvanı ile müşterilerinin ve piyasanın beklentilerine cevap vermeye devam ediyor.

Axa Hayat Emeklilik İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 250 99 99

Genel Müdürlük Adresi: Meclisi Mebusan Cad. No:15 PK: 34433 Salıpazarı,Beyoğlu – İstanbul

Axa Hayat Emeklilik Ürünleri

AXA Sigorta Hayat ve Emeklilik, A.M. Best’e göre finansal koruma ve fon yönetimi açısından dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin de olduğu listeye girerek lider olmayı hedefliyor. Bu kapsamda, müşterilerinin her türlü ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedeflerken, ortaklar, çalışanlar ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış ve herkesçe tercih edilen bir şirket olabilmek için kendini sürekli farklılaştıran ve geliştiren bir yapıda özel sigorta paketleri hazırlıyor.

Axa Hayat Emeklilik Hayat Sigortası

Hayat sigortaları, karşı karşıya kaldığınız olumsuz durumlarda sizin ve ailenizin yaşam standartlarını korumayı amaçlayan, 18 ile 65 yaş arasında sağlıklı herkesin yararlanabileceği, teminat süresini istediğiniz şekilde belirleyebileceğiniz bir sigorta çeşididir.

Axa Hayat Emeklilik Bireysel Emeklilik Sigortası

Hayatınızda çalıştığınız süre boyunca, tasarruflarınızı yatırıma dönüştürerek oluşturacağınız birikim ile yaşam standartlarınızı emeklilik döneminde devam ettirebileceğiniz, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun tamamlayıcı unsuru olarak emeklilik gelirinize ek bir gelir sağlayan sigorta çeşididir.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et