Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş. Nedir?

Cigna Sağlık Hayat ve Emeklilik A.Ş., Türkiye'nin en büyük bankalarından QNB Finansbank ile dünyanın en büyük sigorta şirketlerinden Cigna'nın ortaklığında faaliyet gösteren bir emeklilik ve hayat sigortası şirketidir. İhtiyaçlarınıza özel tasarlanan, hayatınızı kolaylaştıracak bireysel emeklilik, sağlık ve hayat sigortası ürünlerimiz ile sizi ve sevdiklerinizi yaşamın olası risklerine karşı korumak önceliğimiz.

Türkiye'nin dört bir yanında geniş hizmet ağımız, köklü deneyimimiz ve sigortadan daha fazlasını sunan çözümlerimiz ile güvende hissetmeniz için buradayız.

İletişim

Çağrı Merkezi: 0850 222 0 860

Genel Müdürlük Adresi: Barbaros Mah. Kardelen Sok. Palladium Tower No:2 Kat 28-29 PK:34746 Ataşehir – İstanbul

Ürünler

Cigna olarak herkese bilinçli ve güvenli bir gelecek sunmaya yeterli yetkinliğe sahip, müşteri odaklı sigorta çözümleri sağlayıcısı olarak hayat boyu birlikte olma sözü veriyoruz.

  • Tamamlayıcı Sağlık Sigortası
  • Hayat Sigortası
  • Bireysel Emeklilik
  • Ferdi Kaza Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Geniş kapsamlı anlaşmalı kurum ağı sayesinde ihtiyacınız olan her an prestijli sağlık kurumları aracılığıyla sağlık hizmetlerinden hiçbir ek ücret* ödemeden faydalanmanın yanı sıra birçok ücretsiz hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

*Genel Sağlık Sigortası kapsamındaki muayene işlemlerinde devlete ödenen katkı tutarı hariç tutulmaktadır.

Hayat Sigortası

Her an yüz yüze gelebileceğiniz beklenmedik durumlar karşısında vefat etme durumlarına karşı sigortalıyı ve sevdiklerini güvence altına alan ve yaşam standartlarını koruyan sigorta çeşididir.

Bireysel Emeklilik

Çalışma döneminizde sahip olduğunuz hayat standartlarınızı, emeklilik döneminde de sürdürebilmeniz için oluşturulmuş, mevcut sosyal güvenlik sisteminin tamamlayıcısı niteliğinde olan gönüllü katılıma dayalı bir özel emeklilik sistemidir.

Ferdi Kaza Sigortası

Tedavi görmenizi gerektirecek veya vefat etmenize sebep olacak yani hayatınızı büyük ölçüde etkileyecek kazalar sonucunda sigortalıyı ve sevdiklerini yaşamsal risklere karşı koruyan sigorta çeşididir.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et