Unico Sigorta Nedir?

Unico Sigorta, Commercial Union A.Ş. unvanı ile Türkiye’de faaliyet göstermeye başladı. Commercial Union A.Ş. 2004 yılında unvanını değiştirerek Aviva Sigorta A.Ş oldu. Aviva Sigorta A.Ş. 2008 yıılnda en yenilikçi sigorta şirketi ödülünü alarak, oldukça başarılı çalışmalara imza atmıştır. Aviva Sigorta A.Ş.’nin %98’lik sermaye payı 2014 yılında Hollanda asıllı Kibele B.V. tarafından devralınmasıyla 2015 yılında Aviva Sigorta A.Ş. yeni unvanı United Insurance Company- Unico Sigorta A.Ş olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Unico Sigorta İletişim

Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 222 28 00

Genel Müdürlük Adresi: Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mah. Bora Sokak No:1 Kat: 22 & 24 Kadıköy – İstanbul

Unico Sigorta Ürünleri

Unico Sigorta, yenilikçi ürünler ile sunduğu hizmetin kişiye özel olması gerektiği bilinci ile hareket ederek, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamaya çalışır ve hayatlarını kolaylaştırmak için müşterilerine kişiselleştirilmiş çözüm yolları sunar. Aynı zamanda vermiş olduğu hizmeti tescilleyerek, ISO 9001 Kalite Sertifikası ile müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır.

Unico Sigorta Trafik Sigortası

Trafik sigortası, karayollarında kullanılabilen motorlu veya motorsuz aracınız ile yaptığınız kazalar sonucunda, üçüncü şahıslara verdiğiniz maddi ve bedeni zararları karşılayan, yapılması ve yenilenmesi zorunlu olan sigorta türüdür.

Unico Sigorta Kasko Sigortası

Kasko sigortası, motorlu kara taşıtlarınız ile yapacağınız, ani ve beklenmedik bir kaza (çarpma, yanma, çalınma, kötü niyetli hareketler) sonucu olşacak olan maddi zararları, sigortalıyı poliçede belirlenmiş olan miktarda güvence altına alan sigorta çeşididir.

Unico Sigorta Sağlık Sigortası

Sağlık sigortası, Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenmiş olan 32 acil durum kapsamında olan durumlarda sigorta yaptıran kişiden tedavi masraflarının alınmadığı, sigortalının hayatını tehdit eden riskleri ortadan kaldıran sigorta türüdür.

Unico Sigorta Seyahat Sigortası

Seyahat sigortası, 18-65 yaş arasında herkesin kullanabileceği, poliçenin geçerlilik tarihleri arasında iken seyahat sırasında meydana gelen bir kaza veya sağlık risklerine karşı sigortalıyı koruyan sigorta türüdür.

Unico Sigorta Dask

Zorunlu deprem sigortası ile evinizi hem depreme karşı hem de deprem sonucu oluşacak yangın, infilak, tsunami veya yer kayması gibi maddi zararlar verebilecek olaylara karşı poliçede yazan mikatarda teminat altına alabilir, risklere karşı önlem alabilirsiniz.

Unico Sigorta Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi kaza sigortası, dünyanın neresinde olursanız olun, sigortalının başına gelebilecek ani bir kaza sonucunda ortaya çıkan bedeni zararları, vefat ve acil durum ilk yardım hizmet bedelini karşılayacak sigortadır.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et