HDI Sigorta, Almanya’nın 3. büyük sigorta şirketi olan Talanx International AG’nin üyesi olarak 2006 yılında ülkemizde faaliyetlerine başlamıştır.

HDI Sigorta Kasko Nedir?

Kara yollarında hareket edebilen tüm araçlar için geçerli olan, poliçede belirlenmiş kurallar dahilinde motorlu aracınız ile yapmış olduğunuz kazaların sonucunda ortaya çıkan maddi zararları güvence altına alan sigorta çeşididir.

HDI Sigorta Kasko Çeşitleri

HDI Sigorta bu kapsamda müşterilerine üç ürün sunmaktadır.

- Genişletilmiş Kasko Poliçesi

- Kaskosuza Kasko Dar Kapsamlı Kasko

- Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi

Genişletilmiş Kasko Poliçesi: HDI Genişletilmiş Kasko Poliçesi size, sevdiklerinize ve aracınıza olası kazalara karşı kapsamlı olarak güvence sunmaktadır. Sadece bu poliçeye özel 7/24 ekspres eksper hizmeti bulunmaktadır.

Kaskosuza Kasko Dar Kapsamlı Kasko: 5.000.-TL veya 10.000.-TL limitlerle ekonomik olarak kaskonuzu yaptırabilirsiniz. 

Teminat dahilinde aşağıdaki durumlar sigorta edilir:

 Çarpma, Çarpılma, Çarpışması (kaza tespit tutanağı veya zabıt düzenlenmiş),

 Çalınması,

 Yanması,

 Deprem (muafiyetsiz),

 Sel (muafiyetsiz),

 Terör,

 Koltuk Ferdi Kaza,

 İhtiyari Mali Mesuliyet

Dar Kapsamlı Kasko Poliçesi: Bu kasko poliçesi trafiğe çok fazla çıkmayan çıktığında aracıyla çok fazla kaza yapmayacağını düşünen müşterileri hedeflemektedir. Teminat kapsamında, Sigortalı aracın, Yanması, Çalınması, Grev, Lokavt, Halk Hareketleri, Terör, Deprem ve diğer doğal afetler, Sel ve Su baskını sebebi ile uğrayacağı hasarlar sigorta edilmektedir.
Kasko Sigortası Sunan Şirketler

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et