Türk Telekom İnternet Paketleri

Yayımlama: 05.04.2018 Güncelleme: 24.03.2021
Türk Telekom İnternet Paketleri

Yalın İnternet Nedir?

Yalın internet, DSL geniş bant hizmeti ile sabit telefon hizmeti arasındaki bağlantıyı kaldıran bir servistir. Böylelikle abone, mevcut telefon aboneliği olmadan DSL (internet erişimi) bağlantısına sahip olabiliyor.

Türk Telekom’un güncel internet kampanyaları hakkında bilgi almak, başvuru yapmak ve karşılaştırma yapmak için en uygun internet paketleri sayfamızı ziyaret edin. 

Türk Telekom İnternet Paketleri

Türk Telekom ve diğer tüm internet sağlayıcısı şirketlerin güncel internet kampanyaları için internet bağlantısı sayfamızı ziyaret edin. 

Yalın DSL’in ADSL’den Farkı Nedir?

ADSL aboneliğinde sabit telefon hattının da bağlı olması zorunludur. Yalın internette ise sabit telefon aboneliği gerekmez. Yani yalın internette telefon hattı ücreti olmadan sadece internet aboneliği ve bağlantı ücretleri ödenir. Daha detaylı bilgi için yalın internet yazımızı inceleyin. 

Yalın İnternet Hizmetinden Kimler Faydalanabiliyor?

Yalın internet hizmetinden yeni abone olacak tüm bireysel ve kurumsal müşteriler ile birlikte Türk Telekom internet hizmeti alan mevcut aboneler yararlanabiliyor.

Türk Telekom İnternet Abonesi Olanların Yalın İnternete Geçmeleri İçin Gereken Belgeler

Türk Telekom Abonelik Sözleşmesi (01 Nisan 2011'den önce Türk Telekom abonesi olanlar için); Kampanyadan yararlanılacak ise

  • İlgili taahhütname,
  • T.C. uyruklu vatandaşlar için kimlik belgesi aslı (nüfus cüzdanı, ehliyet, pasaport ya da evlilik cüzdanı),
  • Yabancı uyruklu vatandaşlar için geçerlilik tarihi uygun pasaport, gemi adamı belgesi, yabancı misyon kimlik kartı ya da NATO kimlik belgesinin bir sureti gerekiyor.

Fibernet Nedir?

Türkiye'de 20 seneyi aşkın süredir kullanılan Fiber bağlantı teknolojisi, yüksek hızda ve kesintisiz bağlantı hizmetlerinin kullanılabilmesini sağlıyor. ADSL gibi bağlantı teknolojilerine kıyasla çok daha hızlı indirme ve yükleme hızlarına sahip olan Fiber bağlantı modeli, Türk Telekom'un Türkiye'nin dört bir yanında gerçekleştirdiği altyapı faaliyetleri ile yüz binlerce kullanıcının evine kadar ulaşabiliyor.

Fiber Altyapı Sayesinde Sınırları Siz Belirleyin!

Yaptığı yatırımlar ile Fiber İnternet altyapısını düzenli olarak geliştiren Türk Telekom, indirme ve yükleme hızlarıyla abonelerine üstün performans sunuyor. Sahip bulunduğu teknolojilerle yeni nesil servislere kolaylıkla ayak uyduran Türk Telekom, ilgili teknolojilerden abonelerinin de yararlanmasını sağlıyor.

Hipernet Nedir?

Hipernet Paketlerinde, mahallenize veya sokağınıza kadar gelen fiber altyapı ile 100 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmeti sunuluyor. Hipernet Paketlerinde, 100 Mbps’ye kadar hızlı internet hizmeti sunuluyor.

Ultranet Nedir?

Ultranet, Türk Telekom evde internetin hızlı internet dünyasına giriş paketi olarak biliniyor. ADSL ve VDSL teknolojilerini kullanarak 16 Mbps’ye kadar yüksek hızlı veri, ses ve görüntü iletişimini aynı anda sağlayan güvenli internet paketi olarak adlandırılabilir. Ultranet’te farklı kullanım alışkanlıklarına uygun paketler bulunuyor. Ultranet paketlerini aşağıda görebilirsiniz.

  • ADSL ve VDSL altyapı ile 16 Mbps'ye kadar bağlantı hızı
  • Kişiye özel bant genişliği sayesinde güvenli erişim
  • Hızlı ve eş zamanlı veri, ses ve görüntü alışverişi

Kolay Onaylanan Kredi Kartları:

Enpara.com Kredi Kartı
Ödül Para/Puan -
Yıllık Ücret -
DenizBank Bonus
Ödül Para/Puan 100 TL
Yıllık Ücret 155 TL
QNB Finansbank CardFinans
Ödül Para/Puan 50 TL
Yıllık Ücret 162 TL

Tüm Kredi Kartları


* Tüm kredi kartlarını görmek ve karşılaştırmak için kredi kartı başvurusu sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca tablo internet sitemiz üzerinden başvuruda bulunan kullanıcıların onaylanma verilerine göre oluşturuldu. 


Türk Telekom Paket Arasında Geçiş

Hızınız ve GB’ınız artık size yeterli gelmiyorsa Türk Telekom’un web sitesinde yer alan online başvuru formunu dolduruyorsunuz ve danışmanlar sizi arayarak yardımcı oluyor. Paketler arası geçişlerde herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz.

Türk Telekom İnternet Müşteri Hizmetleri

Tel: 0 212 309 10 00 

Faks: 0 212 306 10 10 

Müşteri Hizmetleri: 444 1 444 

Adres: Esentepe Mahallesi, Salih Tozan Sokak, Karamancılar İş Merkezi, D Blok, No:16 Şişli 34394 İstanbul


Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et