TEB İhtiyaç Kredisi


Kredi Hesaplayın, TEB Oranlarını Diğer Bankalar ile Kıyaslayın ve Anında Başvurun!

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

TEB Kredi Hesaplama

TEB ihtiyaç kredisi ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı, düğün, tatil ya da eğitim masraflarınızı veya yenilemek istediğiniz evinizin tüm giderlerini karşılamanız mümkün. İhtiyaç kredisi ürününden 36 aya varan vade seçeneklerinde yararlanabilirsiniz. 

Dilerseniz de sizin için hazırladığımız popüler kredi hesaplamalarına göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece hızlıca kredi başvurunuzu yaparak, şube şube dolaşmadan işleminizi tamamlamış olursunuz. Sayfamızdan bireysel kredi hesaplamanızı yaparak TEB tekliflerinin bütçenize uygun olup olmadığını inceleyebilirsiniz. 

Diğer Bankalara Başvur »

TEB Popüler Kredi Hesaplamaları

TEB ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için bankanın aradığı şartları karşılamanız ve aşağıda belirtilen evrakları tamamlamanız gerekmektedir. Hesapkurdu ziyaretçileri için oluşturulan hızlı başvuru sayesinde çok kısa bir süre içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebilir, ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer 18 yaşından büyük ve aylık gelirinizin %50’si ile kredi taksitlerini ödeyebilecek durumdaysanız bütçenize uygun kredi hesaplamanızı yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

TEB Sık Sorulan Sorular

TEB güncel kredi ürünleri ve kampanyaları nedir?

CEBTETEB İhtiyaç Kredisi, TEB Pratik İhtiyaç Kredisi, Bireysel Finansman Kredisi, Arsa Kredisi, PTT’den TEB Jet Kredi bankanın mevcut bireysel kredi ürünleridir.

Arsa Kredisi’ni nasıl kullanabilirim?

Mevcut evinizi teminat göstererek, evin ekspertiz değerinin %60’ına kadar Arsa Kredisi kullanmanız mümkün. Kredi vadesi maksimum 36 aydır. 

PTT’den TEB Jet Kredi nedir?

Bu kredi PTT aracılığıyla Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan emekli maaşı alanlara yönelik hazırlanmıştır. Krediyi kullanmak için gerekli şartlar ise;

o En az kredi limiti 1.000 TL ve en fazla limit ise 30.000 TL’dir.

o En az kredi vadesi 3 ay ve en fazla kredi vadesi ise 36 aydır.

o Emekli müşteri yaşı en fazla 70 olması gerekir.

o Bu kredi için Kredi Tahsis ücreti alınmaz. 

TEB Kredi Başvurusu Yapılabilecek Şubeler

İl :
İlçe :
  
İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %18,12 ile %21,72 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.988,87 ₺, yıllık maliyet oranı %18,12, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 13.038,87 ₺'dir.

Diğer Bankalar

Garanti Bankası İş Bankası
Akbank Halk Bankası
Yapı Kredi Diğer Bankalar