Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi


Kredi Hesaplayın, Garanti Bankası Oranlarını Diğer Bankalar ile Kıyaslayın ve Anında Başvurun!

En Uygun İhtiyaç Kredisi Oranları | 10.000 TL 48 Ay Vade

Kredi Adı Kış Kredisi Aylık Taksit 312 TL Faiz Oranı %1,49 Toplam Maliyet 15.034 TL Başvur »

Garanti Bankası Kredi Hesaplama

Garanti Bankası’nın 36 aya varan vade seçenekleriyle sunduğu ihtiyaç kredisi ürünleriyle sağlık, ev tadilatı, eğitim, tatil vb. tüm giderleriniz için nakit finansmanınızı sağlamanız mümkün. 

Sayfamızdan bireysel kredi hesaplamanızı yaparak Garanti Bankası tekliflerinin bütçenize uygun olup olmadığını inceleyebilirsiniz. Dilerseniz de sizin için hazırladığımız popüler kredi hesaplamalarına göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece hızlıca kredi başvurunuzu yaparak, şube şube dolaşmadan işleminizi tamamlamış olursunuz. 

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

Garanti Bankası Popüler Kredi Hesaplamaları

Garanti Bankası ihtiyaç kredisini 3 ay ile 36 ay arasında değişen vade seçeneklerinde kullanılabilir, dilerseniz esnek ödeme koşullarından faydalanarak gelirinize göre ödeme planları hazırlatabilirsiniz. Ev tadilatı, arsa alımı vb. sebeplerden doğacak yüksek tutarlı ihtiyaç kredisi talepleriniz için ise kendinize ya da bir yakınıza ait olan konutu ipotek göstererek Garanti Bankası ipotekli ihtiyaç kredisine başvurabilir, daha uzun vadede ve daha uygun koşullarla krediden faydalanabilirsiniz.

Garanti Bankası Sık Sorulan Sorular

Garanti Bankası güncel kredi ürünleri ve kampanyaları nedir?

Dijital Kredi ve Bahar Kampanyası, Garanti Bankası’nın güncel kredi ürünleridir. 

Eğitim ve Özel Okul Kredileri, Altın Teminatlı Kredi, İlk Kredim, Bedavalı Kredi ve Emeklilere Özel Kredi ise mevcut diğer kampanyalarıdır.

Tam Destek Nedir? Avantajları Nelerdir?

Garanti Bankası'ndan destek kredisi kullanan müşterilerinin tüm ihtiyaçları dahilinde bankacılık hizmetleri ile ilgili çeşitli avantajlar sunan danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet banka müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı avantajlar sunmaktadır.

Hesaplı Kredi nedir? Ne için gerekir?

Hesaplı Kredi, vadesiz hesaptaki bakiyenizi, otomatik olarak günlük vadeli mevduatta değerlendirilerek biriken faizin kredi taksit ödemelerinizde indirim olarak kullanılmasını sağlayan gecelik faiz veren vadeli mevduat hesabıdır.

Bu ürün ile vadesiz hesabınızdaki paranızı herhangi bir işlem yapmadan günlük olarak değerlendirerek kredi geri ödemeleriniz için kullanabilirsiniz.

Avans Hesap özellikleri nelerdir?

o Avans Hesap ile hesabınızda para olmadığında, limitiniz dahilinde istediğiniz tutarda ihtiyacınız olduğu kadar kredi kullanabilirsiniz. Paracard ile de 7 gün 24 saat kredinizi nakit olarak çekebilirsiniz.

o EFT, Havale, Fatura ödemesi gibi her türlü bankacılık işleminizi yapabilirsiniz.

o Hesabınızın eksi bakiyede olması durumunda Avans Hesabınızın bağlı olduğu Vadesiz Hesabınıza bir para girişi olmuşsa hesap otomatik olarak krediyi kapatır.  

o Avans Hesap sayesinde ay içinde kullandığınız kredinin faizi bir sonraki ay hesabınızdan otomatik olarak çekilir.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu Yapılabilecek Şubeler

İl :
İlçe :
  
İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %17,88 ile %21,72 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 4.027,86 ₺, yıllık maliyet oranı %17,88, toplam sigorta masrafı 188,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 14.077,86 ₺'dir.

Diğer Bankaların İhtiyaç Kredisi Sayfaları

ABank Fibabanka Odeabank
Akbank Finansbank Şeker Finans
Akbank Direkt Halkbank Şekerbank
Albaraka Türk HSBC TEB
Anadolubank ICBC Turkey TurkishBank
Bank Asya ING Bank Türkiye Finans Katılım Bankası
BankPozitif iGaranti Vakıfbank
Burgan Bank İş Bankası Yapı Kredi
CepteTeb Koçfinans Ziraat Bankası
DenizBank Kuveyt Türk Ziraat Katılım
Dijital Deniz Mutluparam
Enpara Nuvo