Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!

En Uygun İhtiyaç Kredisi Oranları | 10.000 TL 36 Ay Vade

Kredi Adı Değerinizi Bilen Kredi Aylık Taksit 361 TL Faiz Oranı %1,24 Toplam Maliyet 13.039 TL Devam Et »

Burgan Bank Kredi Başvurusu

Burgan Bank sunduğu konut, ihtiyaç ve taşıt finansmanı seçenekleriyle müşterilerine bireysel finansman kapsamında tüm ihtiyaçlarını faizsiz bankacılık anlayışı kapsamında karşılama imkanı sunuyor. Bu fırsatlardan faydalanmak ve hayalinizdeki eve ya da araca ulaşmak, nakit ihtiyacınızı karşılamak için gerekli evrakları tamamlamanız ve aranan koşulları sağlıyor olmanız yeterli olacaktır. Hazırladığımız sayfalar yardımıyla Hesapkurdu’na özel finansman hesaplaması yapabilir başvuru yapmak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internetten en çok aranan finansman tekliflerini incelemek için aşağıdaki popüler hesaplamalar bölümünü kullanabilirsiniz.

Burgan Bank Popüler Kredi Hesaplamaları

Burgan Bank Kredi Hesaplama

Burgan Bank sunduğu konut, ihtiyaç ve taşıt kredileri ile müşterilerinin bankacılık deneyimini en uygun koşullarda yaşamalarını hedefliyor. Tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi, hayalinizdeki ev ve araba için konut ve taşıt kredileri sunmaktadır. Burgan Bank’ın sunduğu kredi seçeneklerini hesaplamak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Kredi Hesaplama - Tüm Bankalar

Burgan Bank Kredi Faiz Oranları

Burgan Bank Hakkında

2006 yılında ise Tekfen Grubu bankanın stratejik bir ortak ile yoluna devam etmesi konusunda karar almış ve bu karar ilişkin çalışmaların sonucunda Yunanistan ’ın ikinci büyük bankası olan Eurobank EFG ile anlaşmıştır. Bankanın ünvanı 11 Ocak 2008 tarihinde Eurobank Tekfen olarak degişmiştir.

Burgan Bank Grubu, Bankanın Eurobank ve Tekfen Holding ’e ait olan hisselerini 21 Aralık 2012 tarihinde satın alarak yüzde 99.26 payla ana hissedar olmuştur. Gerekli yasal değişiklilerin tamamlanmasından sonra 28 Ocak 2013 tarihinden itibaren Bankanın unvanı Burgan Bank A.Ş. olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Banka müşterilerine bireysel bankacılık alanında konut kredisi kullandırmaktadır.

Burgan Bank İletişim

Burgan Bank A. Ş., Tekfen Yatırım ve Finansman Bankası A.Ş. adıyla 1989 yılında kurulmuş, 2001 yılına kadar tek şubeyle müşterilerine hizmet vermiştir. Banka 2001 yılında büyüme planlarını ticari bankacılık alanına aktarma kararı almış ve bunun sonucunda orta ölçekli bir ticari banka olan Bank Ekspres ’i bünyesine katmıştır.

Adres : Burgan Bank A.Ş. Maslak Mah. Büyükdere Cad. No:13 Sarıyer, İstanbul

Telefon : (0212) 371 3737

Şikayet Hattı : 0850 222 8222

İhtiyaç kredisi yıllık maliyet oranları %18,12 ile %21,72 arasında, vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasında değişmektedir. Örneğin; Hesapkurdu.com'daki en hesaplı faiz oranı ile 36 ay vade ve 10.000 TL ihtiyaç kredisi sonucunda ödeyeceğiniz toplam faiz tutarı 2.988,87 ₺, yıllık maliyet oranı %18,12, toplam sigorta masrafı 141,00 TL, ödeyeceğiniz toplam tutar ise 13.038,87 ₺'dir.

Diğer Bankalar

Garanti Bankası İş Bankası
Akbank Halk Bankası
Yapı Kredi Diğer Bankalar