İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

Tüm Harcamalarınız için 9 Ay Vadede %0,99 Faiz Oranı

Güncelleme: 26.10.2015
Tüm Harcamalarınız için 9 Ay Vadede %0,99 Faiz Oranı

Evlilikten beyaz eşyaya, tatilden tadilata tüm nakit ihtiyacınız için kullanabileceğiniz ihtiyaç kredileri Hesapkurdu ile tık uzağınızda. En ucuz kredi tekliflerini karşılaştırın ve bütçenize uygun olanını seçerek başvurunuzu gerçekleştirin.

10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %0,99 olarak geçtiğimiz haftaya oranla büyük düşüş yaşadı. Hesapkurdu tarafından sunulan bu oranlarla bankaların en uygun kredi tekliflerine ulaşabilir, tatil planlarınızı yapabilir, Mayıs ayında borçlarınızı kapatabilirsiniz.

İşte 12 Mayıs itibariyle 10.000 TL kredi için sadece hesapkurdu.com adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Bahar kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankasının sunduğu kredi teklifinde 12 ay vadede %1,89 faiz oranı ve 961 lira aylık taksit seçeneği sunuluyor ve masraf alınmıyor. Aynı kredi teklifi 9 ay vade için %1,59 faiz oranı sunarken, 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise geçen haftaya göre düşüş yaşandığını ve %1,30 faiz oranı ile karşılaştığımızı görüyoruz.

ING Bank

12 ve 36 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,29 faiz oranı sunan ING Bank, bu kredi teklifinde 169 lira dosya masrafı talep ediyor. Geçtiğimiz haftaya göre düşüş yaşayan ING Bank faiz oranları kredi skoru 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 9 ay vadede de %1,28 faiz oranı sunan ING’nin kredi teklifinde aylık taksitler 1,198 TL. Sunulan uygun tekliflere sadece hesapkurdu.com adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, hesapkurdu.com kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,19 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL. Aylık taksitler vadelere göre değişmekte.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip. Aylık taksiler ve mailyet oranı krediye göre değişmekte.

Akbank

Akbank bahara girerken tüketicilerine ihtiyaç kampanyası ile merhaba diyor. Sabit faiz oranı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bahar fırsatı sunan Akbank %1,40 faiz oranı ile öne çıkıyor.

Denizbank

10.000 TL için 9 ay vadede %0,99 faiz oranı sunan Denizbank İhtiyaç Kredisi, 24 ayda %1,22 faiz oranı çıkartırken 36 ay vadede bu oran %1,34 seviyelerine yükseliyor.

Bankpozitif

Hesapkurdu’na özel kredide faiz oranları 36 ay vadede %1,25 iken 9 ve 12 ay vadelerde %1,15 faiz oranıyla tekliflerini en uygun seviyelerde tutuyor. Dosya masrafının alınmadığı bu kredi teklifinde görünen oranlar Bankpozitif'in verebildiği en düşük faiz oranlarıdır. Kredi skorunuza göre %1,81'e kadar artabilmektedir.Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için hesapkurdu.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.


"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan