İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

İhtiyaç Kredisinde 9 Ay Vadede %0,89 Faiz Oranı

Güncelleme: 26.10.2015
İhtiyaç Kredisinde 9 Ay Vadede %0,89 Faiz Oranı

Geçtiğimiz haftaki faiz indirimi etkisini bu hafta da hissettiriyor. 10 bin lira kredi kullanmak isteyen bir tüketici için 9 ay vadede en iyi faiz oranı %0,89 olarak gerçekleşirken, Hesapkurdu tarafından sunulan bu oranlarla artık borçları kapatıp tatil planları yapmanın vakti geldi! Öte yandan hesapkurdu.com'a katılan yeni banka Yapıkredi'nin de kredi tekliflerini aşağıda sizin için özetledik, incelemeyi unutmayın.

İşte 09 Haziran itibariyle 10.000 TL kredi için sadece Hesapkurdu adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Bahar kredisiyle karşımıza çıkan Garanti Bankasının sunduğu kredi teklifinde 9 ay vade için %1,59 faiz oranı sunarken, 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise geçtiğimiz haftadaki oranların sabit kaldığını görüyoruz: %1,30.

ING Bank

Geçtiğimiz haftaki oranlarını koruyan bankaların arasında olarak ING Bank, 12 ve 36 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,24 faiz oranı sunuyor. 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 9 ay vadede de %1,09 faiz oranı sunan ING’nin kredi teklifinde aylık taksitler 1,185 TL. Sunulan uygun tekliflere sadece Hesapkurdu adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifinde sabit faiz oranı ve dosya masrafı bulunuyor. %1,29 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı ise 200 TL.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip.

Akbank

Akbank bahara girerken tüketicilerine ihtiyaç kampanyası ile merhaba diyor. Sabit faiz oranı ve dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bahar fırsatı sunan Akbank %1,40 faiz oranı ile öne çıkıyor.

HSBC

9 ay vadede %0,89 faiz oranı sunan HSBC, piyasanın en uygun kredi tekliflerini Hesapkurdu ziyaretçileri için hazırladı. 24 ayda %1,09 ve 36 ay vadede %1,15 oranlarına sahip banka ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüketicilere büyük fırsatlar sunuyor. Kredi teklifinde 250 lira dosya masrafı bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.

Yapıkredi

Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi teklifi hazırlayan Yapıkredi, 9 ay vadede %1,35 faiz oranı ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. 36 vadede oranın %1,29'a düştüğü ve dosya masrafının 99 TL olduğunu unutmayın.

Burganbank

Hesapkurdu’ye özel kredide faiz oranları 36 ay vadede %1,35 iken 9 ve 12 ay vadelerde %1,30 faiz oranıyla tekliflerin yukarı yönde revize ediyor. Unutmadan söyleyelim; bu kredide 89 TL dosya masrafı alınıyor.

BankPozitif

9 ve 12 ay vadelerde %1,15 faiz oranı sunan BankPozitif vade uzadığında oranını %1,25 olarak revize ediyor. Başvuran kişinin kredi geçmişine göre teklifin güncellendiği ve oranların %1,81’e kadar yükselebildiğini hatırlatmalıyız.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için hesapkurdu.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan