KREDİ BAŞVURUSU

Bayram Sonrası İhtiyaç Kredisi Kullanmak İsteyenler Dikkat

Güncelleme: 26.10.2015
Bayram Sonrası İhtiyaç Kredisi Kullanmak İsteyenler Dikkat

Nakit ihtiyacını bayram sonrası kredi fırsatlarıyla değerlendirmek isteyen tüketiciler için Hesapkurdu.com olarak en uygun kredi tekliflerini derledik. Uygun taksit imkanı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle öne çıkan ihtiyaç kredisi tekliflerine hazırladığımız listeden ulaşabilirsiniz.

10 bin TL ihtiyaç kredisi için İşte 04 Ağustos 2014 itibariyle piyasadaki en uygun ihtiyaç kredisi teklifleri şöyle:

Garanti Bankası

Bayram sonrası da indirimli kredi tekliflerinde değişikliğe gitmeyen Garanti, 9 ay vade için %1,59 faiz oranı sunarken, 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise geçtiğimiz haftadaki oranların sabit kaldığını görüyoruz: %1,30.

ING Bank

Geçtiğimiz haftaki oranlarını koruyan bankaların arasında olarak ING Bank, 12 ve 36 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,19 faiz oranı sunuyor. 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 9 ay vadede de %1,09 faiz oranı sunan ING’nin kredi teklifinde aylık taksitler 1,185 TL. Bu uygun tekliflere sadece Hesapkurdu.com adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifini güncelledi ve faiz oranlarını tüm vadelerde %1,19 seviyelerine çekti. Dosya masrafının alınmadığı bu kredide 15,94 TL sigorta ücreti talep ediliyor.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip.

Akbank

Akbank’tan ihtiyaç kredisi kampanyası. Sabit faiz oranı ve 175 TL dosya masrafı dahilinde sunduğu ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bayram sonrası da özel fırsatlar sunan Akbank, oranlarını %1,15 seviyelerine düşürdü.

Yapıkredi

Düşük faizli ihtiyaç kredisi teklifi hazırlayan Yapıkredi, bayram öncesi 9 ay vadede %1,30 faiz oranı ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. 36 vadede oranın %1,20'ye düştüğü ve dosya masrafının 99 TL olduğunu unutmayın.

BankPozitif

9 ve 12 ay vadelerde %1,05 faiz oranı sunan BankPozitif vade uzadığında oranını %1,19 olarak revize ediyor. Oranlarını bayram sonrasında da düşüren bankada başvuran kişinin kredi geçmişine göre teklifin güncellendiği ve oranların %1,81’e kadar yükselebildiğini hatırlatmalıyız.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için hesapkurdu.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan