İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Kredi Tutarı
Vade

36 Ay Vadede %1,09 Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi

Güncelleme: 26.10.2015
36 Ay Vadede %1,09 Faiz Oranıyla İhtiyaç Kredisi

Her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygun oranlarda piyasanın en iyi kredi tekliflerini sizlerle buluşturan Hesapkurdu’dan derlediğimiz faiz oranları yazısıyla karşınızdayız.

İhtiyaç kredisi faiz oranları piyasaların hareketlerinden etkilenerek hafta bazında değişikliğe uğrayabiliyor. Ancak bankaların bayram yaklaşırken hazırladığı tekliflere bakılacak olursa oranlar ya düşüş yaşıyor. 9 ay vade için en iyi oran %0,95 iken 36 ay vadede ise en iyi faiz oranının %1,09’e ulaştığını görüyoruz.

İşte 23 Haziran itibariyle 10.000 TL kredi için sadece Hesapkurdu.com adresinde bulabileceğiniz kredi teklifleri aşağıdaki gibi:

Garanti Bankası

Bayram gelmeden ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için bir fırsat sunan Garanti, 9 ay vade için %1,59 faiz oranı sunarken, 250 TL dosya masrafının alındığı 36 ay vadede ise geçtiğimiz haftadaki oranların sabit kaldığını görüyoruz: %1,30.

ING Bank

Geçtiğimiz haftaki oranlarını koruyan bankaların arasında olarak ING Bank, 12 ve 36 ay vadede 10.000 TL kredi için %1,24 faiz oranı sunuyor. 1700 ve üzeri olan müşteriler için verdiği minimum faiz oranıdır. Müşteri bazında artış gösterebilmektedir. 9 ay vadede de %1,09 faiz oranı sunan ING’nin kredi teklifinde aylık taksitler 1,185 TL. Bu uygun tekliflere sadece Hesapkurdu.com adresi üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

Finansbank

Finansbank, Hesapkurdu kullanıcılarına özel hazırladığı kredi teklifini güncelledi ve fazi oranlarında büyük bir düşüş yaşandı. %1,09 faiz oranı ile kullanabileceğiniz kredide alınan dosya masrafı 200 TL.

TEB

Sabit faiz oranı ve dosya masrafı ile tüketicilerin karşısına çıkan Türkiye Ekonomi Bankası’nın kredi teklifi 105 TL toplam masraf ve %1,55 faiz oranına sahip.

Akbank

Akbank’tan ihtiyaç kredisi kampanyası. Sabit faiz oranı ve 175 TL dosya masrafı dahilinde sunduğu ihtiyaç kredisi ile ziyaretçilerimize bayram öncesi fırsatı hazırlayan Akbank, oranlarını %1,15 seviyelerine düşürdü.

Yapıkredi

Düşük faizli ihtiyaç kredisi teklifi hazırlayan Yapıkredi, bayram öncesi 9 ay vadede %1,30 faiz oranı ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. 36 vadede oranın %1,20'ye düştüğü ve dosya masrafının 99 TL olduğunu unutmayın.

Burganbank

Hesapkurdu’ye özel kredide Burganbank, faiz oranlarını 9 ve 12 ay vadelerde %0,99 ile tekliflerin aşağı yönde revize ediyor. Vade uzadığında bu oranın %1,35 seviyelerine ulaştığını söyleyelim. Unutmadan söyleyelim; bu kredide 249 TL dosya masrafı alınıyor.

BankPozitif

9 ve 12 ay vadelerde %1,15 faiz oranı sunan BankPozitif vade uzadığında oranını %1,25 olarak revize ediyor. Başvuran kişinin kredi geçmişine göre teklifin güncellendiği ve oranların %1,81’e kadar yükselebildiğini hatırlatmalıyız.

Tüm ihtiyaç kredisi teklifleri ve ayrıntıları için hesapkurdu.com adresini ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi karşılaştırma yapabilirsiniz.

"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0 Puan