KREDİ BAŞVURUSU

2016 Temmuz Ayı İhtiyaç Kredisi Örnek Kullanıcı Soruları

Güncelleme: 08.08.2016
2016 Temmuz Ayı İhtiyaç Kredisi Örnek Kullanıcı Soruları

Bize Sorduklarınız

Soru: Tapusu babama ait olan konutun üzerine nasıl kredi alabilirim? Benim bankadaki skorum düşük bu yüzden krediyi babamın mı çekmesi gerekiyor?

Yanıt: Tapu sahibi kişi, mevcut konutunu ipotek göstererek “ipotek teminatlı tüketici kredisi” talep edebilmektedir. Evinizin ekspertiz değerinin %50’sine kadar ve 36 vade ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca başvurunuzu “İpotekli İhtiyaç Kredisi” sayfamızdan yapabilirsiniz.

Soru: Ben 2 ay önce askerden geldim. Şu anda çalışıyorum ve 20.000 TL kredi çekmek istiyorum. Ancak 3 ayı henüz doldurmadım. Bu durumda kefil ile kredi çekebilir miyim?

Yanıt: Hesapkurdu olarak 20 banka ile çalışıyoruz ve müşterilerimize ücretsiz danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Kredi işlemlerinde kefil talebini banka ihtiyaç duyarsa sizden isteyebilir. Bireysel kredi talebiniz için "İhtiyaç Kredisi" sayfamıza bilgilerinizi girerek, anında başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzdan sonra bankalar sizi arayarak yardımcı olacaklardır.

Soru: Sitenizde gösterilen ihtiyaç kredileri oranları güncel midir?

Yanıt: Sitemizde yer alan tüm oranlar ve fiyatlamalar günceldir. Genel Müdürlüklerden gelen bilgiler doğrultusunda değişiklikler anlık olarak yapılmaktadır.

Soru: Dosya masrafı geri alınabiliyor mu?

Yanıt: Konuyla ilgili bulunduğunuz ilçede yer alan “Tüketici Hakem Heyeti” ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca konu ile alakalı olarak detaylı bilgiye “Kredi Dosya Masrafı İadesi” yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Soru: Kredi çekemiyorum. Acilen 5.000 TL 36 ay vade için kredi kullanmam lazım. Bana kredi çıkar mı?

Yanıt: Bankalar ile yakın dönemde sorun yaşadıysanız, kredi talebiniz olumlu karşılanmayabilir. Ayrıca kesin başvuru yapmadan krediniz onaylanır ya da ret edilir diyebilmemiz de mümkün olmamaktadır. 

Soru: Yıllık kart ücreti alınmayan bir kredi kartı istiyorum.

Yanıt: Tüm bankalar müşterilerine yasal olarak yıllık kart ücreti alınmayan bir ürün yasal olarak sunmak zorundadırlar. Ayrıca “Kredi Kartı” sayfamızdan yıllık kart ücreti alınmayan kredi kartları için başvuruda bulunabilirsiniz. 


"Bu yazının tüm kullanım hakları Hesapkurdu.com'a aittir. Başka mecralarda kullanılması veya alıntı yapılması ancak orjinal yazıya link verilerek referans gösterilmesi şartıyla mümkündür."

Makaleyi faydalı buldunuz mu?

0,0 Puan