Yazar Ekibimiz

Sr. Copywriter
Gamze Tuna Yılmaz
Sr. Copywriter
2015 yılında ekibe metin yazarı olarak katılan Gamze, 2020 yılındandan beri görevini uzman metin yazarı olarak sürdürüyor.
Sr. Copywriter
Nilüfer Yıldız
Sr. Copywriter
Hesapkurdu.com’da Uzman Metin Yazarı olarak çalışan Nilüfer, Anadolu Üniversitesi Matematik bölümü mezunu.
Copywriter
Zeynep Karayel Koç
Copywriter
2023 yılında Hesapkurdu.com'da metin yazarı olarak başlayan Zeynep, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu.

Hesapkurdu.com makaleleri nasıl oluşturulur?

Uzman yazar kadromuz, araştırmalarını titizlikle yaparak bilgi doğruluğu, güncelliği ve tarafsızlığına dikkat ederek okuyucularımızın güvenine önem verir. Amacımız, okuyucularımızın en doğru finansal kararları almalarına yardımcı olmaktır.

Nasıl Para Kazanıyoruz?

Hesapkurdu.com tarafından sunulan tüm hizmetler tüketiciler için ücretsizdir. Hesapkurdu.com banka ve sigorta şirketleri başlıca olmak üzere finansal kurumlar ile yaptığı Hesapkurdu.com'a özel kampanyalar ve sponsorluk anlaşmalarından gelir elde eder.
Banka ve sigorta şirketlerinin Hesapkurdu.com'a ödedikleri ücretler kurumların hali hazırda var olan reklam/pazarlama bütçelerinden çıkar. Müşterilerinden tahsil ettikleri masrafların üstüne eklenmez.

Konuk Yazarlarımız

Genel Müdür
Ertan Fırat
Genel Müdür
Ekibimizde sigorta alanında stratejik hedeflerimizin belirlenmesinden sorumlu ve genel anlamda yönetim ekibimizin mentorluğunu üstlenmekte olan Ertan Fırat, Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu.
 İçerik ve SEO Yöneticisi
İbrahim Çolak
İçerik ve SEO Yöneticisi
Hesapkurdu.com’a 2013 yılında mortgage danışmanı pozisyonunda başlayan İbrahim, muhasebe ve kamu yönetimi bölümlerinden mezun.
Sigorta İlişkileri ve Ürün Geliştirme Müdürü
Özlem Ertem
Sigorta İlişkileri ve Ürün Geliştirme Müdürü
Sigorta şirketleriyle ilişki yönetimi ve ürün geliştirmeden sorumlu yönetici olarak Mayıs 2023’te aramıza katılan Özlem Ertem, 21 yılı aşkın süredir sigorta sektöründe
COO
Barış Sönmez
COO
BHL Turkey'de Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (COO) olarak görev yapmaktadır.
Bankacılık İş Geliştirme Yöneticisi
Orhun Çağlar Atilla
Bankacılık İş Geliştirme Yöneticisi
Mayıs 2022’den bu yana ekibimizde Bankacılık Iş Geliştirme Yöneticisi olarak bankalarla ilişkiler ve yeni iş geliştirme alanında faaliyetlerden sorumlu ekibi yönetiyor.
Kıdemli Uyumluluk İş Ortağı
Erdoğan Can Dilek
Kıdemli Uyumluluk İş Ortağı
Uyum ve Hukuk işlerinden sorumlu Erdoğan Can Dilek, İstanbul Üniversitesi Hukuk bölümü lisans, Marmara Üniversitesi Sağlık Hukuku Yüksek Lisans mezunu.

Son Eklenen Rehber Yazıları

Hesapkurdu logo

Copyright © 2023 BHL Turkey Teknoloji A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.
Sigorta aracısı Koalay.com, Hesapkurdu.com iştirakidir.
Merdivenköy Mah. Bora Sok. Nidakule
Göztepe Blok No:1-3 İç Kap No:58/61
Kadıköy/İSTANBUL
MERSİS Numarası: 0577050290800014
0(216) 570 0707 bilgi@hesapkurdu.com

Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilirsiniz

FacebookMediumTwitter InstagramLinkedInYoutube

Hesapkurdu.com anlaşmalı olduğu bankalarla “Destek Hizmet Kuruluşu” olarak çalışmaktadır. Sunulan destek hizmeti BDDK’nın 05.11.2011 tarihli yönetmeliğine göre denetlenmektedir.