Taraftar Kredi Kartı

Güncelleme: 07.01.2022 Yayımlama: 01.11.2017 | Okuma Süresi: 2 dk.

Taraftar Kredi Kartı Nedir?

Ülkemizde çoğu banka tarafından uygulanan, taraftarlara özel fırsatlar sunan bir kredi kartı türüdür. Kredi kartları takımın logosuyla birlikte kullanılır. Diğer yandan kredi kartı özelliği açısından herhangi bir farklılığı bulunmamaktadır. Taraftar kredi kartları genellikle büyük takımlara ait olmaktadır. Ancak bazı bankalar daha fazla takımlara da yer verebilmektedir.


Kolay Onaylanan Kredi Kartları:

Enpara.com Kredi Kartı
Ödül Para/Puan 100 TL
Yıllık Ücret Ücretsiz
Akbank Axess
Ödül Para/Puan 100 TL
Yıllık Ücret Ücretsiz
DenizBank Bonus Gold
Ödül Para/Puan 5000 TL
Yıllık Ücret 255 TL

Tüm Kredi Kartları


* Tüm kredi kartlarını görmek ve karşılaştırmak için kredi kartı sayfamızı ziyaret edin. Ayrıca tablo internet sitemiz üzerinden başvuruda bulunan kullanıcıların onaylanma verilerine göre oluşturuldu. 


Hangi Bankaların Taraftar Kredi Kartı Var?

Ülkemizde bazı büyük bankalar taraftar kredi kartı çıkartmaktadır. Bu bankalardan önce çıkanlar:

  • Vakıfbank
  • Garanti Bankası
  • Denizbank
  • Yapı Kredi Bankası

Taraftar Kredi Kartlarının Avantajları Var mı?

Normal bir kredi kartının tüm özelliklerine sahip olmakla beraber takımınıza özel avantajları bulunmaktadır. Her bankanın anlaşması farklı olabilir ancak çoğunlukla takım ile ilgili alışverişlerde, maçlarda büyük kolaylık ve fırsatlar sağlamaktadır. Aynı zamanda yaptığınız alışverişler ile taraftarı olduğunuz takımınıza destek sağlamış olursunuz. 

Takımınıza özel üyeliklerden belirli indirimler kazanırsınız, takımınıza ait markanın fırsatlarını yakalarsınız.

Taraftarı olduğunuz takımın kredi kartını alarak yaptığınız tüm alışverişlerden fırsat sağlayarak takımınıza destek olmak ve anlaşmalı avantajlar hakkında bilgi almak için banka ile görüşerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Taraftar Kredi Kartlarının Aidatları Ne Kadar?

Taraftar kredi kartlarının yıllık kullanım bedeli, diğer kredi kartı türlerinde olduğu gibidir. Ekstra fazla bir bedel alınmamaktadır. Kullanmak istediğiniz kredi kartının türüne göre seçtiğiniz taraftar kartınızın aidatı da aynı olacaktır. Kart aidatları bankaya göre farklılık göstermekle beraber ortalama olarak 50TL ile 150TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Aidatsız Kredi Kartları:

Banka ve ÜrünüYıllık Aidatı

Akbank Free
YokFree Card Başvur
Garanti Flexi CardYokFlexi Card Başvur
Odeabank Bank'O CardYokBank'O Card Başvur
* Tüm bankaların kredi kartları için kredi kartı başvuru sayfamızı ziyaret edin.

Taraftar Kredi Kartlarının Takıma Katkısı Var mı?

Bankadan taraftar kredi kartı alarak yaptığınız alışverişlerde takımınıza destek sağlamış olursunuz. Sizden ek bir bedel kesilmeden takımınıza destek transfer edilmektedir. Bazı bankaların anlaşmalı olduğu bir takım bulunuyorsa, sizden alınan taraftar kredi kartı aidat bedelinin bir kısmı da bağış olarak transfer edilebiliyor. 

Mevcut Kredi Kartı Taraftar Kart İle Değiştirilebiliyor mu?

Taraftar kredi kartına sahip olabilmek için, müşterisi olduğunuz bankaya veya farklı bir bankaya başvuru yapmanız gerekmektedir. Mevcut kredi kartınız aktif olarak kullanıma devam ederken yeni bir kredi kartınız olacaktır yani taraftar özellikli kredi kartı size gönderilecektir. Eğer dilerseniz iki kredi kartına sahip olmak istemiyorsanız eski kartınızı iptal ettirip tek bir kart üzerinden kullanım seçeneğiniz de bulunmaktadır. 

Taraftar kredi kartınız, bankadaki kart türlerinden seçtiğiniz türe göre size gönderilecektir ve yıllık ücreti de diğer kredi kartlarıyla aynı miktarda olacaktır. Taraftar özelliği olduğu için ekstra bir ücret kesintisi yapılmamaktadır. 


Yazar Hakkında

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu Finans Danışmanları

Hesapkurdu.com kullanıcıları için bilgilendirici içerikler ve hesaplama araçları hazırlayan, kredi, sigorta ve tüm bireysel finans konularında uzmanlığa sahip, araştırmaya ve bilgi doğruluğuna önem veren finansal danışman ekibi.

Hesapkurdu
Toplam Maliyet 1.029 TL
Toplam Faiz %1,47
Aylık Taksit 1.029 TL
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için çerezler kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Detaylı Bilgi
Kabul Et