TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartı Başvurusu

1,80
Yıllık Ücret : 35 TL
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : 50 TL
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : 61 TL
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : Yok
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : 76 TL
Başvur
Tüm Türkiye Finans Katılım Bankası kredi kartlarını göster
Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Kampanyaları

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartı Özellikleri

Ülkemiz genelinde hizmet veren bankacılık sektörüne farklı bir işletim sistemi getiren katılım bankası Türkiye Finans, uzun yıllardır bankacılık alanında hizmet vermektedir. Her türlü bankacılık ürününde gerekli rahatlığı ve kolaylığı sağlayan bankanın en fazla kullanılan ürünlerinden biri de Happy Kredi Kartı’dır. Türkiye Finans kredi kartı olarak kullanılan bu ürün ülkemiz genelinde çok fazla geçerliliğe sahip bir ürünüdür. Özellikle sunmuş olduğu taksit imkanları ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Şubeler

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Türkiye Finans şubelerine giderek şube girişlerinde bulunan kredi kartı başvuru formunu doldurarak gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

Türkiye Finans kredi kartına başvurmak isteyen kişilerin kullanabileceği ikinci yöntem ise, Türkiye Finans şubelerinden bulunan bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşmektedir. Burada banka yetkilisi ile yapacağınız görüşme sonucunda sizlere bir adet kredi kartı başvuru formunu doldurtacaklardır. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra sizlere 10-15 günü içerisinde bir dönüş yapacaklardır.