TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

5,00
Yıllık Ücret : 81 TL
Başvur
1,00
Yıllık Ücret : Yok
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : 95 TL
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : 108 TL
Başvur
Tüm Şekerbank kredi kartlarını göster
Şekerbank Bonus Card Kampanyaları

Şekerbank Kredi Kartı Özellikleri

Yurt içi, yurt dışı ve internet ile yapacağınız tüm harcamalarınızda, peşin ve taksitli ödeme imkanları ile kullanabileceğiniz kartlar Şeker Bank’ta.

Şeker Bank özellikle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi kartı ürünlerini değerli müşterileri için kullandırmaktadır. Çeşitli hizmet kanalları vasıtasıyla müşterilerine başvuru yaptıran Şekerbank, Bonus kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenleri bankaya beklemektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Şubeler

Şekerbank Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Şeker Bank kredi kartı başvurusu için Şeker Bank şubelerine uğrayabilirsiniz. Nüfus cüzdanı ve aylık maaş bordrosu ile birlikte bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus kredi kartı başvuru işlemi için banka müşterileri cep telefonun mesaj kısmına BONUS boşluk TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 1953’e kısa mesaj atabilirler. Kart başvurusu işleme alınmış ve en kısa sürede müşterilerine geri dönüş sağlanmış olacaktır.

Şeker Bank kredi kartı başvurusu için yapılabilecek yollardan biri de telefon bankacılığıdır Şeker Bank telefon bankacılığı için 444 78 78 numaralı telefonu aradıktan sonra sesli yanıt sisteminin sizi yönlendirip banka görevlisine ulaştırana kadar bu yöntemi kullanmalısınız. Daha sonra telefon bankacılığı yetkilisinin sizin adınıza dolduracağı kredi kartı başvuru formu sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaklardır.

Banka müşterilerinin internet bankacılığı banka müşterisi olmayanların ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirilebilirler.