Kredi Kartlarını Karşılaştırın

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

  • Şekerbank kredi kartlarını karşılaştır

  • Ücretsiz Şekerbank kredi kartı başvurusu yap

Şekerbank Kredi Kartları

Tüm Şekerbank kredi kartlarını göster

Yurt içi, yurt dışı ve internet ile yapacağınız tüm harcamalarınızda, peşin ve taksitli ödeme imkanları ile kullanabileceğiniz kartlar Şeker Bank’ta.

Şeker Bank özellikle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kredi kartı ürünlerini değerli müşterileri için kullandırmaktadır. Çeşitli hizmet kanalları vasıtasıyla müşterilerine başvuru yaptıran Şekerbank, Bonus kredi kartı ayrıcalıklarından yararlanmak isteyenleri bankaya beklemektedir.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şeker Bank kredi kartı başvurusu için Şeker Bank şubelerine uğrayabilirsiniz. Nüfus cüzdanı ve aylık maaş bordrosu ile birlikte bireysel müşteri hizmetleri yetkilisi aracılığı ile kredi kartı başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus kredi kartı başvuru işlemi için banka müşterileri cep telefonun mesaj kısmına BONUS boşluk TC kimlik numarasını yazdıktan sonra 1953’e kısa mesaj atabilirler. Kart başvurusu işleme alınmış ve en kısa sürede müşterilerine geri dönüş sağlanmış olacaktır.

Şeker Bank kredi kartı başvurusu için yapılabilecek yollardan biri de telefon bankacılığıdır Şeker Bank telefon bankacılığı için 444 78 78 numaralı telefonu aradıktan sonra sesli yanıt sisteminin sizi yönlendirip banka görevlisine ulaştırana kadar bu yöntemi kullanmalısınız. Daha sonra telefon bankacılığı yetkilisinin sizin adınıza dolduracağı kredi kartı başvuru formu sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirmiş olacaklardır.

Banka müşterilerinin internet bankacılığı banka müşterisi olmayanların ise, bankanın resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirilebilirler.

Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Şubeler