Maximiles Select

Maximiles Select

Çok gezenler, rutinden kurtulmak isteyenler için ayrıcalıklı özelliklere sahip İş Bankası kartı. Başvur ile harcamalarınızdan kazanacağınız puanları uçuş mili yada para puan olarak kullanabilirsiniz.

Başvur »

Maximiles Select Özellikleri

  • Maximiles ile yaptığınız her alışverişten MaxiMil kazanır, kazandığınız MaxiMilleri yurtiçi uçuşlarda birebir değerli, yurtdışı uçuşlarda ise 1,5 veya 2 kat değerli kullanırsınız.
  • Maximiles Kart’ınız ile nakit avans çekebilir, çektiğiniz nakit avansı taksitlendirebilir, yatırım hesabı işlemlerinden havaleye, aklınıza gelebilecek tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir, dahası Maximum özellikleri sayesinde Maximum dünyasının puan, taksit, indirim avantajlarından yararlanabilirsiniz.
  • Maximiles, yurtiçinde ve yurtdışında VISA / Mastercard amblemini taşıyan tüm noktalarda geçerlidir.
  • MasterCard Maximiles kullanıcısı iseniz, alışverişleriniz hesap özetinize TL olarak yansıtılır, böylece yurtiçinde yapacağınız alışverişlerle birlikte rahatlıkla takip edebilirsiniz.
  • Visa Maximiles kullanıcısı iseniz, tercihinize göre USD ya da EUR olarak da limit tahsis edilir ve alışverişleriniz kartınızın döviz limiti üzerinden ayrı bir hesap özeti ile tarafınıza bildirilir. Böylece yurtdışı alışverişlerinizi toplam döviz borcu üzerinden ödeyebilirsiniz.

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Teklifleri Bir Arada!

Kredi Tutarı

Vade

Tüm Bankaların Kredi Kartı Teklifleri Bir Arada!