TÜM KREDİ KARTLARINI KARŞILAŞTIR

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu

1,30
Yıllık Ücret : 60 TL
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : 75 TL
Başvur
0,00
Yıllık Ücret : 85 TL
Başvur
1,00
Yıllık Ücret : 65 TL
Başvur
Tüm Anadolubank kredi kartlarını göster
Anadolubank Worldcard Kampanyaları

Anadolubank Kredi Kartı Özellikleri

Anadolubank Worldcard’ınızı World sistemine dahil 200.000’i aşkın üye işyerlerinde taksit ve Worldpuan ayrıcalıklarından yararlanarak kullanabilir, kazandığınız Worldpuanları World üye işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı vererek, kredi kartı ödemelerinizin vadesiz hesabınızdan düzenli olarak tahsil edilmesini sağlayabilirsiniz.

Anadolubank kredi kartınızın kullanım süresi 3 yıldır.

Anadolubank Worldcard ile yaptığınız alışverişler karşılığında kazandığınız Her 1 Worldpuan 0,005 TL'ye eşittir.

İnternette güvenli alısveriş imkanı sağlayan Anadolubank Sanal Kredi Kartı'na, İnternet Şubemiz aracılığı ile istediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Yurtiçinde Anadolubank ve diğer tüm banka ATM'lerinden faydalanabilir, yurtdışında da Visa ve Mastercard amblemi gördüğünüz ATM'lerden o ülkenin para cinsi ile nakit avans çekebilirsiniz.

Anadolubank Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Şubeler

Anadolubank Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Anadolubank müşterisi iseniz internet şube girişini yaptıktan sonra kredi kartları bölümünden sahip olmak istediğiniz kredi kartını seçip başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz 444 55 50 numaralı müşteri hizmetleri numarasından ya da bulunduğunuz yere en yakın Anadolubank şubesinden form doldurarak başvuru yapabilirsiniz.